+355 4 45 27 394 info@eurotur.al

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Login
+355 4 45 27 394 info@eurotur.al

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Login

Vietnam

Cmimi per 1 Person / 9 Nete / 10 Dite

Thesaret e Vietnamit (10 Dite)

Ky udhëtim përfshin magjinë e Vietnamit: veriut konservator, trashëgiminë e pasur të qyteteve perandorake, peisazhin bregdetar, fshatrat kodrina rurale me malet e larta, jetën plot gjallëri të Saigonit dhe deltën e Mekongut.
Çmimi1,550€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per Person / 7 Nete / 8 Dite / Mengjes

Resort Vinpearl Da Nang & Villas 5* (Vietnam)

I pozicionuar ne nje nga plazhet me te bukura ne bote, (sic eshte votuar nga revista Forbes) dhe me pamje te jashtezakonshme te oqeanit, Vinpearl Da Nang Resort & Villas është destinacioni ideal për ju.
Çmimi1,850€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per Person / 7 Nete / 8 Dite / Mengjes

Resort The Anam 5* (Vietnam)

Duke qenë hoteli i parë me 5 yje në Vietnam, The Anam është një hotel serioz me nje sherbim te klasit te larte te cilin e bejne kete hotel me 5 yje, kthim ne te kaluaren e Vietnamit.
Çmimi1,450€
0
Shikoni Detajet

Turet e Fundit

Eksploro Ishujt Indonezian (8 Dite)

Udhetim Skandinav (6 Dite)

Zbulo Jordanine (8 Dite)

Vizitoni Jordanine (8 Dite)

Udhetim ne Marok (8 Dite)

Ekploro Marokun (9 Dite)

Eksploroni Singaporin (4 Dite)

Keni pyetje?

Ju lutem mos hezitoni te na pyesni ne lidhje me udhetimet ose pushimet tuaja ose na telefononi ne numrin e telefonit.

04.452.7394

info@eurotur.al

Postimet e fundit

WhatsApp chat