+355 4 45 27 394 info@eurotur.al

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Login
+355 4 45 27 394 info@eurotur.al

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Login

Udhetime Turistike me Krocere

Cmimi per person / 4 Nete / 5 dite / Mengjes / Dreke / Darke

Tirane – Barcelona – Savona – Marseille – Barcelona – Tirane (5 Dite)

Kjo krocera ka nje kapacitet prej 1508 kabina, 91 prej tyre kane akses direkt ne Spa-ne e Kroceres, 524 kabina private me ballkon, 58 suita me ballkon, 12 suite me akses direkt ne spa.
Çmimi330€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per Person / 4 Nete / 5 Dite / All Inclusive

Athine – Mykonos – Samos – Kusadasi – Grete – Pire (5 Dite)

Celestyal eshte nje Krocere udhëtimi shume komode dhe sapo të vini kemben në Kroceren Celestyal, do të kuptoni se nuk ka ndryshim te madh me komoditetin e shtëpise tuaj.
Çmimi399€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per Person / 7 Nete / 8 Dite / All Inclusive

Savona – Portofino – Palma de Maiorca – Barcelonë – Cagliari – Savona (8 dite)

Krocera Costa Diadema është nje krocere e përkryer për familjet dhe çiftet, ku me se shumti femijet do emocionohen me filma në kinemanë 4D. Gjithashtu për fëmijët do shijojne akullore dhe pishinë e tyre të plotë me një anije pirate dhe nje kështjellë ne mes te pishines
Çmimi799€
0
Shikoni Detajet

Turet e Fundit

Eksploro Ishujt Indonezian (8 Dite)

Udhetim Skandinav (6 Dite)

Zbulo Jordanine (8 Dite)

Vizitoni Jordanine (8 Dite)

Udhetim ne Marok (8 Dite)

Ekploro Marokun (9 Dite)

Eksploroni Singaporin (4 Dite)

Keni pyetje?

Ju lutem mos hezitoni te na pyesni ne lidhje me udhetimet ose pushimet tuaja ose na telefononi ne numrin e telefonit.

04.452.7394

info@eurotur.al

Postimet e fundit

WhatsApp chat