+355 4 45 27 394 info@eurotur.al

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Login
+355 4 45 27 394 info@eurotur.al

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Login

Udhetime Turistike me Avion

Cmimi per 1 Person / 5 Nete / 6 Dite

Udhetim Skandinav (6 Dite)

Nga Fjordet e famshme, vijës bregdetare të Norvegjisë në tregjet e peshkut në Kopenhagë, së bashku me disa atraksione te tjera sic jane, Bergen, Lillehammer dhe Liqenet e Suedisë, shpresojme tju kenaqim ne kete udhetim dhe gjithashtu gjate ketij udhetimi do ju japim mundesine te disa surpriza përgjatë rrugës.
Çmimi590€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 3 Nete / 4 Dite

Tirane – Budapest – Tirane – (4 Dite)

Budapesti është një qytet me të vertetë romantik. Njëri ndër disa kryeqytete “në Danubin e bukur e të kaltër”, Budapesti me të drejtë ka epitetin e kryeqyteteve më të bukura të Evropës. Një qytet i mrekullueshëm, shumë i bukur, qytet me histori dhe kulturë të madhe.
Çmimi299€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 7 Nete / 8 Dite

Tirane – Paris – Bruksel – Amsterdam – Tirane (8 Dite)

Nje udhetim neper qytetet me te bukura te botes, Amsterdam, Paris, Bruksel, Hage, Roterdam, ku pervec bukurise do mesoni, historine e ketyre qyteteve dhe do shijoni ushqimet karakteristike te tyre.
Çmimi650€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 2 Nete / 3 Dite

Tirane – Stamboll – Tirane (3 Dite)

Stambolli është destinacion i ëndrrave. Gjendet në breg të Evropës ku lindja takohet me perëndimin. Është qytet që i lidhë dy kontinente, ndërsa nën vete fsheh histori, kulturë, ngjyra dhe aroma të ndryshme.
Çmimi219€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 4 Nete / 5 Dite

Tirane – Dubai – Tirane (5 Dite)

Dubai është qyteti më i madh dhe më i populluar në Emiratet e Bashkuara Arabe. Burj Al Arab është një hotel luksoz që lokalizohet në Dubai. Në këtë qytet, ndodh diçka e magjishme sa herë që bie nata.
Çmimi599€
0
Shikoni Detajet

Turet e Fundit

Eksploro Ishujt Indonezian (8 Dite)

Udhetim Skandinav (6 Dite)

Zbulo Jordanine (8 Dite)

Vizitoni Jordanine (8 Dite)

Udhetim ne Marok (8 Dite)

Ekploro Marokun (9 Dite)

Eksploroni Singaporin (4 Dite)

Keni pyetje?

Ju lutem mos hezitoni te na pyesni ne lidhje me udhetimet ose pushimet tuaja ose na telefononi ne numrin e telefonit.

04.452.7394

info@eurotur.al

Postimet e fundit

WhatsApp chat