+355 4 45 27 394 info@eurotur.al

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Login
+355 4 45 27 394 info@eurotur.al

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Login

Udhetime Turistike me Autobus

Cmimi per Person / 6 Nete / 7 Dite / Mengjes

Eksperience Sllovene (7 Dite)

Ne eksperience e jashtezakoshme do perjetoni ne kete tur. Vizitat ne vendet me te bukura te Sllovenise do krijojne ne atmosfere mbrelenese per te gjithe ata qe jane te apasionuar pas natyres, peisazheve, bregdetit dhe historise.
Çmimi610€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per Person / 7 Nete / 8 Dite / Mengjes

Shijet e Italise (8 Dite)

Italia është shtëpia e numrit më të madh të vendeve të Trashëgimisë Botërore të UNESCO-s në botë. Arti dhe monumentet gjenden kudo në të gjithë vendin. Qytetet e mëdha të artit, si Roma, Venecias dhe Firence janë të famshëm në botë dhe kanë tërhequr vizitorë për shekuj me radhë.
Çmimi615€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 7 Nete / 8 dite

Tirane – Opatija – Milano – Nice – Barcelone – Monte Carlo – Trieste – Tirane (8 Dite)

E bukur, historike dhe shumë zbavitëse, Barcelona është një nga destinacionet kryesore në Evropë. Një qytet popullor për vizitorët, ka një listë të pafundme aktivitetesh për tu mos harruar kurre, qoftë ne arkitekture por edhe ne peisazhe mahnitese.
Çmimi349€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 12 Nete / 13 Dite

Bardhesi Balltike (13 Dite)

Ku udhetim neper shume shtete Balltike do jete nje tur plot aventura per ata qe jane te apasionuar mbas udhetimve dhe gjeja me e bukur qe do jete se ne kete tur eshte se ju vizitore, do vizitoni plot 18 qytete te ndryshme.
Çmimi599€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 4 Nete / 5 dite

Tirane – Bari – Firence – Rome – Tirane (5 Dite)

Nje udhetim ne dy qytetet kryesore te Italise te cilat kane qene dhe jane frymezim per cdo arstist, historian dhe turist te cilet e vizitojne cdo vit dhe ne cdo periudhe te vitit.
Çmimi255€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 4 Nete / 5 Dite

Tirane – Bari – Napoli – Sorrento – Kapri – Positano – Amalfi – Tirane (5 Dite)

Nje udhetim fantastik neper rivieren Italiane ku do shihni, shijoni dhe mesoni mbi bukurite e natyres nderthurur me punen e popullit Italian nder shekuj.
Çmimi250€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 1 Nate / 2 Dite

Tirane – Podgorice – Mostar – Medjugorje – Kravica – Tirane (2 Dite)

Qysh prej fillimit të të shfaqurit të Zojës në vitin 1981, miliona vetë të të gjitha besimeve, nga mbarë bota, kanë vizituar Mexhugorjen duke u larguar prej saj të forcuar shpirtërisht. Shumë prej tyre dëshmojnë për mrekulli në formë shërimesh (mendore, trupore, shpirtërore), dukurish të mbinatyrshme dhe kthimesh tek Zoti.
Çmimi60€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 1 Nate / 2 Dite

Tirane – Budva – Kotorr – Tirane (2 Dite)

Megjithëse është një nga vendet më të vogla në Europë, Mali i Zi ofron një sërë atraksionesh turistike që ia vlen të vizitohen. Bregdeti laget nga uji i pastër i Detit Adriatik dhe malet janë ideale për një pushim dimëror, në një vend me natyrë të virgjër.
Çmimi65€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 1 Nate / 2 Dite

Tirane – Janine – Meteora – Tirane (3 Dite)

Meteora është një formacion shkëmbor në Greqinë qendrore që ka një nga komplekset më të mëdha të manastireve ortodokse te cila jane shume afer te malit Athos.
Çmimi55€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 6 Nete / 7 Dite

Rruga e Arte (7 Dite)

Nje udhetim me autobus ne 8 qytete te ndryshme te Europes.
Çmimi250€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 2 Nete / 3 Dite

Tirane – Shkup – Sofje – Tirane (3 Dite)

Nje udhetim i shkurter nga i cili do vizitoni atraksione te mrekullueshme.
Çmimi89€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 2 Nete / 3 Dite

Tirane – Budva – Dubrovnik – Cavcat – Kotorr – Tirane (3 Dite)

Nje udhetim i bukur neper rivieren dhe atraksionet Dalmate
Çmimi80€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 4 Nete / 5 Dite

Tirane – Rijeka – Venecia – Verona – Spilt – Tirane ( 5 Dite)

Nje udhetim i jashtezakonshem ne qytetin e dashurise dhe ne qytetin e gondolave.
Çmimi249€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 4 Nete / 5 Dite

Tirane – Shkup – Sofje – Bukuresht – Brashov – Beograd – Tirane (5 Dite)

Nje udhetim ku frika dhe kuriozitetit nderthuren shume bukur ne kalane e Drakules.
Çmimi200€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 4 Nete / 5 Dite

Tirane – Bari – Rome – Tirane (5 Dite)

Nje udhetim neper kryeqendren Romake e cila gershetohet me krenarine Koloseut.
Çmimi270€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 4 Nete / 5 Dite

Tirane – Selanik – Stamboll – Sofje – Tirane (5 Dite)

Nje udhetim ku gershtohet shume bukur, perendimi me orientin.
Çmimi180€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 6 Nete / 7 Dite

Art dhe Monumente (7 Dite)

Nje udhetim mbreslenes ne Parisin e nje mije mrekullive dhe mistereve.
Çmimi340€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 6 Nete / 7 Dite

Qytetet e Koloreve (7 Dite)

Nje udhetim ne Europen Qendrore ku historia, arti dhe atraksionet jane baza e ketij udhetimi.
Çmimi320€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 3 Nete / 4 Dite

Tirane – Shkup – Sofje – Bukuresht – Tirane (3 Dite)

Rumania është një vend me peizazhe piktoreske, një bregdet i pasur me rrënoja antike përgjatë Detit të Zi dhe një miks eklektik qytetesh moderne dhe tradicionale. Për ata që pëlqejnë atraksionet historike po aq sa edhe qytetet që lëvizin drejt të ardhmes, është një destinacion fantastik.
Çmimi149€
0
Shikoni Detajet

Turet e Fundit

Eksploro Ishujt Indonezian (8 Dite)

Udhetim Skandinav (6 Dite)

Zbulo Jordanine (8 Dite)

Vizitoni Jordanine (8 Dite)

Udhetim ne Marok (8 Dite)

Ekploro Marokun (9 Dite)

Eksploroni Singaporin (4 Dite)

Keni pyetje?

Ju lutem mos hezitoni te na pyesni ne lidhje me udhetimet ose pushimet tuaja ose na telefononi ne numrin e telefonit.

04.452.7394

info@eurotur.al

Postimet e fundit

WhatsApp chat