+355 4 45 27 394 info@eurotur.al

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Login
+355 4 45 27 394 info@eurotur.al

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Login

Turqi

Cmimi per 1 Person / 7 Nete / 8 Dite / All Inclusive

(Side) Melas Resort 5* (Turqi – All Inclusive)

Melas Resort Hotel nje hotel i famshëm me shërbimin e klasit botëror i cili eshte ne te gjitha agjensite turistike ne gjith boten iu ofrohet klienteve te tyre si nje nga zgjedhjet tona kryesore në zonen e Side.
Çmimi578€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 7 Nete / 8 Dite / All Inclusive

(Side) Sunrise Park Resort 5* (Turqi – All Inclusive)

Sunrise Park Resort dhe Spa Hotel është një resort, stil fshati kompleks i cili ofron një gamë të gjerë të objekteve sportive, aktivitete të kohës së lirë për klientet e të gjitha moshave
Çmimi543€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 7 Nete / 8 Dite / All Inclusive

(Side) Club Turan Prince World 5* (Turqi – All Inclusive)

Provoni trajtimin e famshëm dhe shërbimin e klasit botëror në Hotel Turan Prince World. Ofrimi i ambienteve të gjera dhe të një lloji të përshtatur për fëmijët, Club Hotel Turan Prince World vjen me një miniklub të pajisur me ajer te kondicionuar, filmave per fe,ije dhe nje shumëllojshmëri të lojrash.
Çmimi420€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 7 Nete / 8 Dite / All Inclusive

(Alanya) Concordia Celes Beach 5* (Turqi – All Inclusive)

Hotel Concordia Celes Beach - 5 yje është ndërtuar në vitin 2003 dhe rikonstruktuar në vitin 2006, shtrihet në një Sipërfaqe prej 16.000 m² dhe ndodhet në Bregdet, 35 km larg nga Qyteti i Alanyas dhe 90 km larg nga Aeroporti i Antalyas.
Çmimi280€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 7 Nete / 8 Dite / All Inclusive

(Alanya) Annabella Diamond & Spa 5* (Turqi – All Inclusive)

I ndertuar ne breg te detit. Annabella Diamond Hotel & Spa ofron një plazh privat me rërë, shazllone dhe cadra dielli pa pagese. Hoteli ka një pishinë të hapur me 3 rreshqitese uji, dhoma me ajër të kondicionuar, dhe një qendër spa.
Çmimi315€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 7 Nete / 8 Dite / All Inclusive

(Alanya) Kemal Bay 5* (Turqi – All Inclusive)

Kemal Bay Hotel ka 320 dhomave, parkim të lirë, një xhakuzi dhe shfaqje të te ndryshme te cilat organizohen here pas here . Hoteli u hap në vitin 1993 dhe mbetet një shembull i arkitekturës mesdhetare në Alania.
Çmimi273€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 7 Nete / 8 Dite / All Inclusive

(Alanya) Sirius Deluxe 5* (Turqi – All Inclusive)

Sirius Deluxe Hotel, I vendosur në një sipërfaqe prej 15 mijë m2 në Alania, ndodhet midis ajrit të freskët, me hapësira të rehatshme, dhomat, vendndodhjen, bregdetin dhe objektet e dizajnuara posaçërisht për shërbimin dhe argëtimin.
Çmimi438€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 7 Nete / 8 Dite / All Inclusive

(Alanya) Holiday Garden 5* (Turqi – All Inclusive)

Holiday Garden Resort ndodhet në plazhin e Antalias larg nga zhurma e qytetit. Hoteli ynë, ku natyra plotëson detin ndodhet 95 km nga qendra e qytetit, 85 km nga Aeroporti Antalia dhe 24 km nga qendra.
Çmimi298€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 7 Nete / 8 Dite / Ultra All Inclusive

(Alanya) MC Beach Park Resort & SPA 5* (Turqi – Ultra All Inclusive)

Duke reflektuar të gjithë bukurinë e Mesdheut, plazhin e bukur, kopshte të mrekullueshme, perendimin e diellit, hoteli ynë MC BEACH PARK pret me kenaqesi klientet e tij. Grupi i MC të hoteleve, MC BEACH PARK RESORT, hapi dyert e saj 1992 dhe u rinovua krejtësisht në vitin 2012.
Çmimi305€
0
Shikoni Detajet
1 2 3 4

Turet e Fundit

Eksploro Ishujt Indonezian (8 Dite)

Udhetim Skandinav (6 Dite)

Zbulo Jordanine (8 Dite)

Vizitoni Jordanine (8 Dite)

Udhetim ne Marok (8 Dite)

Ekploro Marokun (9 Dite)

Eksploroni Singaporin (4 Dite)

Keni pyetje?

Ju lutem mos hezitoni te na pyesni ne lidhje me udhetimet ose pushimet tuaja ose na telefononi ne numrin e telefonit.

04.452.7394

info@eurotur.al

Postimet e fundit

WhatsApp chat