+355 4 45 27 394 info@eurotur.al

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Login
+355 4 45 27 394 info@eurotur.al

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Login

Ture neper Bote

Cmimi per 1 Person / 7 Nete / 8 Dite

Eksploro Ishujt Indonezian (8 Dite)

Një udhëtim aventurë me nje anije të vogël në disa nga ishujt më të këndshëm të arqipelagut Indonezian me parajsat e vogla binjake të Saringi dhe Karamat, liqeni i pabesueshëm i Satonda, Ishulli Banta i paprekur akoma, Komodo dhe Moyo e qete, do bejne qe ky udhetim te jete nje nga me te paharruarit per […]
Çmimi2,100€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 5 Nete / 6 Dite

Udhetim Skandinav (6 Dite)

Nga Fjordet e famshme, vijës bregdetare të Norvegjisë në tregjet e peshkut në Kopenhagë, së bashku me disa atraksione te tjera sic jane, Bergen, Lillehammer dhe Liqenet e Suedisë, shpresojme tju kenaqim ne kete udhetim dhe gjithashtu gjate ketij udhetimi do ju japim mundesine te disa surpriza përgjatë rrugës.
Çmimi590€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 7 Nete / 8 Dite

Zbulo Jordanine (8 Dite)

Shkretëtira mahnihtese, formacione e shkembinjeve ne Wadi Rum, fasadat e fshehura në Petra dhe rrënojat e lashta romake në Jerash, e bëjnë Jordanin një parajsë aventurash të vërtetë
Çmimi1,550€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 7 Nete / 8 Dite

Vizitoni Jordanine (8 Dite)

Jordania është një destinacion ideal për një aventurë njëjavore. Jordania edhe pse nje shtet i vogel, ajo ofron shume gjëra për të parë dhe ne këtë udhëtim përfshihen më e mira e ketij vendi te  mrekullueshëm. Do të kemi dy ditë të plota për të eksploruar të ashtuquajturin, qyteti i kuq i Petrës dhe gjithashtu, […]
Çmimi1,450€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 7 Nete / 8 Dite

Udhetim ne Marok (8 Dite)

Imagjinoni një vend me karizmin e Evropës, pasionin e Afrikës dhe hijeshinë e Lindjes së Mesme. Një vend ku kulturat e lashta janë të ndërthurura me peizazhe dramatike dhe qytete të vjeter ne kohë te cilat i japin një pamje perandorake të së kaluarës
Çmimi890€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 8 Nete / 9 Dite

Ekploro Marokun (9 Dite)

Një aventurë në Marok ofron një eksperiencë ekzotike dhe befasuese. Zbuloni rrënojat mesjetare në Fes para se të hipnin deve per në shkretëtirën Sahara për të kaluar naten në një kamp. Admironi se si ngjyrat ndryshojnë në muret e Todra Gorge dhe udhetoni ne rruget e ngushta te Marrakeshit.
Çmimi990€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 3 Nete / 4 Dite

Eksploroni Singaporin (4 Dite)

Eksploro Singaporin eshte nje tur qe fillon dhe mbaron në Singapor dhe që zgjat 4 ditë, duke kaluar përmes Singaporit dhe destinacioneve të tjera në Singapor. Një qytet – shtet që mburret per jeten harmonike të kulturave Kineze, Malajzise, Indiane dhe kuzhinën dhe tradicionale lokale.
Çmimi1,200€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 9 Nete / 10 Dite

Thesaret e Vietnamit (10 Dite)

Ky udhëtim përfshin magjinë e Vietnamit: veriut konservator, trashëgiminë e pasur të qyteteve perandorake, peisazhin bregdetar, fshatrat kodrina rurale me malet e larta, jetën plot gjallëri të Saigonit dhe deltën e Mekongut.
Çmimi1,550€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 14 Nete / 15 Dite

Nga Bangkoku ne Singapor (15 Dite)

Nje udhetim fantastik do perjetoni gjate ketyre 15 diteve. Nga Bangkoku ne Singapor nje udhetim qe te jetoje gjate ne memorien tuaj. Zhytuni në një parajsë e natyrës në parkun kombëtar të Khao Sok, duke eksploruar, shëtitur, relaksuar dhe duke lundruar me varkë ne liqen dhe duke shijuar bukurite e shkembijve gelqeror, nje atraksion qe […]
Çmimi1,950€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 8 Nete / 9 Dite

Udhetim ne Tailande (9 Dite)

Ky udhëtim ka një ritëm të mrekullueshëm. Ka shumë aktivitete, dhe shumë hapësirë ​​për kohë te lire te cilen ju mund ta shfrytezoni per te notuar apo shëtitur në disa nga destinacionet më të bukura të Tajlandës në bregdet dhe në xhungël.
Çmimi1,550€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 7 Nete / 8 Dite / All Inclusive

(Burgas) Iberostar Sunny Beach Resort 4* (Bullgari – All Inclusive)

Iberostar Sunny Beach Resort ,ofron shërbime me 4 yje, një vend i mrekullueshëm dhe hoteel modern, duke synuar për të ofruar përvojën e përsosur. Hoteli u rinovua plotësisht në vitin 2013.
Çmimi420€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 7 Nete / 8 Dite / All Inclusive

(Burgas) Resort Marvel 4* (Bullgari – All Inclusive)

Marvel Hotel ndodhet në pjesën veriore të zonës së njohur të plazhit e quajtur, Dielli i Bullgarisë. Marvel hotel ka nje plazhi me rërë, buze Detit të Zi dhe shume prane hotelit mund te gjeni një shumëllojshmëri të dyqaneve, restoranteve dhe kafeneve.
Çmimi438€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 7 Nete / 8 Dite / All Inclusive

(Burgas) Chaika Resort 4* (Bullgari – All Inclusive)

Kompleksi Chaika është i përbërë nga 3 zona, Chaika Beach, Arcadia dhe Metropol. Kompleksi është i vendosur në rreshtin e parë, vetëm 50 m larg plazhit, shume afer shëtitores kryesore të këmbësorëve.
Çmimi298€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 7 Nete / 8 Dite / Ultra All Inclusive

(Burgas) Royal Palace Helena Park 5* ( Bullgari – Ultra All Inclusive)

Royal Palace Helena Park, ky kompleks i mrekullueshëm, ndodhet një pozicion ideal në Sunny Beach i cili ndodhet vetëm disa hapa larg nga plazhi dhe afër qendrës ku jeta e natës eshte nje atraksion ne vete.
Çmimi455€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 7 Nete / 8 Dite / All Inclusive

(Side) Melas Resort 5* (Turqi – All Inclusive)

Melas Resort Hotel nje hotel i famshëm me shërbimin e klasit botëror i cili eshte ne te gjitha agjensite turistike ne gjith boten iu ofrohet klienteve te tyre si nje nga zgjedhjet tona kryesore në zonen e Side.
Çmimi578€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 7 Nete / 8 Dite / All Inclusive

(Side) Sunrise Park Resort 5* (Turqi – All Inclusive)

Sunrise Park Resort dhe Spa Hotel është një resort, stil fshati kompleks i cili ofron një gamë të gjerë të objekteve sportive, aktivitete të kohës së lirë për klientet e të gjitha moshave
Çmimi543€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 7 Nete / 8 Dite / All Inclusive

(Side) Club Turan Prince World 5* (Turqi – All Inclusive)

Provoni trajtimin e famshëm dhe shërbimin e klasit botëror në Hotel Turan Prince World. Ofrimi i ambienteve të gjera dhe të një lloji të përshtatur për fëmijët, Club Hotel Turan Prince World vjen me një miniklub të pajisur me ajer te kondicionuar, filmave per fe,ije dhe nje shumëllojshmëri të lojrash.
Çmimi420€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 7 Nete / 8 Dite / All Inclusive

(Alanya) Concordia Celes Beach 5* (Turqi – All Inclusive)

Hotel Concordia Celes Beach - 5 yje është ndërtuar në vitin 2003 dhe rikonstruktuar në vitin 2006, shtrihet në një Sipërfaqe prej 16.000 m² dhe ndodhet në Bregdet, 35 km larg nga Qyteti i Alanyas dhe 90 km larg nga Aeroporti i Antalyas.
Çmimi280€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 7 Nete / 8 Dite / All Inclusive

(Alanya) Annabella Diamond & Spa 5* (Turqi – All Inclusive)

I ndertuar ne breg te detit. Annabella Diamond Hotel & Spa ofron një plazh privat me rërë, shazllone dhe cadra dielli pa pagese. Hoteli ka një pishinë të hapur me 3 rreshqitese uji, dhoma me ajër të kondicionuar, dhe një qendër spa.
Çmimi315€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 7 Nete / 8 Dite / All Inclusive

(Alanya) Kemal Bay 5* (Turqi – All Inclusive)

Kemal Bay Hotel ka 320 dhomave, parkim të lirë, një xhakuzi dhe shfaqje të te ndryshme te cilat organizohen here pas here . Hoteli u hap në vitin 1993 dhe mbetet një shembull i arkitekturës mesdhetare në Alania.
Çmimi273€
0
Shikoni Detajet
1 2 3 4 5 6

Turet e Fundit

Eksploro Ishujt Indonezian (8 Dite)

Udhetim Skandinav (6 Dite)

Zbulo Jordanine (8 Dite)

Vizitoni Jordanine (8 Dite)

Udhetim ne Marok (8 Dite)

Ekploro Marokun (9 Dite)

Eksploroni Singaporin (4 Dite)

Keni pyetje?

Ju lutem mos hezitoni te na pyesni ne lidhje me udhetimet ose pushimet tuaja ose na telefononi ne numrin e telefonit.

04.452.7394

info@eurotur.al

Postimet e fundit

WhatsApp chat