+355 4 45 27 394 info@eurotur.al

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Login
+355 4 45 27 394 info@eurotur.al

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Login

Tirane – Budva – Kotorr – Tirane (2 Dite)

0
Cmimi per 1 Person / 1 Nate / 2 Dite
Çmimi65€
Cmimi per 1 Person / 1 Nate / 2 Dite
Çmimi65€
Emri*
Email*
Kerkesa juaj*
Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

1896

Pse duhet te pronotoni me ne?

 • Cmimet me te mira
 • Sherbim telefoni 24/7
 • Cilesi
 • Siguracion jete

Keni pyetje?

Ju lutem mos hezitoni nese keni pyetje ne lidhje me udhetimet ose pushimet tuaja ose na telefononi ne numri e telefonit.

04.452.7394

info@eurotur.al

1 Nate / 2 Dite
Disponueshmeria : 10 Vende
Tirane
Tirane
Mosha Minimale : 18+
Nr Maksimal : 10 Persona
Shenim i rendesishem

Shenim:

 • Krevati mund te mos jete dopio, por 2 krevate tek te bashkuar.
 • Personi tek, ne dhome dyshe, paguan 90 Euro.

Femijet:

 • 0-2 vjec jane falas;
 • 2-12 vjec, nese akomodohet ne dhome me 2 te rritur, perfiton 20 Euro zbritje;
 • mbi 12 vjec paguan si i rritur.
 • nese nuk i ka mbushur 18 vjec, dhe udheton me njerin ose asnjerin nga prinderit, i duhet patjeter prokure e noterizuar.
 • Të nderuar klientë, nëse jeni të pajisur dhe shfrytëzoni Pasaportën e Republikës së Shqipërisë për udhëtimin tuaj, dokumenti juaj i udhëtimit duhet të ketë vlefshmëri të paktën 6 (gjashtë) muaj nga data e kthimit.

Nisja

Tirana, Sheshi “Nene Tereza”

Koha e nisjes

06.00 te mengjesit

Ne Cmim Perfshihet

 • Udhëtimi vajtje – ardhje me autobus
 • Akomodimi në hotel
 • Mëngjeset për të gjithë ditët e qëndrimit
 • Shëtitjet me autobus (sipas programit)
 • Shoqërues dhe guidë shqiptare, për të gjithë ditët e qëndrimit

Ne cmim nuk Perfshihet

 • Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program
 • Hyrjet ne pika turistike dhe muze
 • Siguracioni jetes ne udhetim (i keshillushem)
 • Drekat dhe darkat
 • Sherbim dhome
Rreth Rezervimit
 • Per rezervim, mund te paguani 50% te shumes tani, ndersa pagesen e plote deri 5 dite para nisjes.
 • Pagesa e bere eshte e pakthyeshme.
 • Agjensia nuk mban pergjegjesi per personat e kthyer nga policia per arsye te ndryshme sic jane mungese dokumentacioni, espuls, etj.
Intinerari

Dita e pareTirane - Budva

Nisja në ora 06:00 nga Tirana ne drejtim te pikës doganore të Muriqanit. Ndalesa përgjatë rrugës për kafe dhe mëngjes sipas dëshirës dhe pas procedurave doganore, marrim drejtimin për në Budva. Do vazhdojme rrugen drejt qytetit te Barit dhe vazhdimi drejt Petrovacit duke shijuar rivierën edhe mbërritja në Sveti Stefan. Ndalesë per foto pranë ishullit Shen Stefan. Me pas do t’i drëjtohëmi Budvës. Kohe e lirë për vizitën e Citadelles dhe Shëtitores së Budvës dhe pas mundësisë për një kafe në lokalet buzë detit si edhe konsumimi i drekës, dhe me pas akomodimi ne hotel, darken e lire.

Dita e dyteBudva - Kotorr - Tirane

Mengjesi ne hotel dhe nisemi drejt qyteti te Kotorrit. Ne Kotorr do te vizitojme kalane e vjeter, e cila eshte nje nder me te vecantat ne Europe, nga menyra e ndertimit. Me pas do te vizitojme dhe qytetin e vjeter, ku keni mundesi dhe te blini survenire,ku dhe mund te kosumoni kafe ose ndonje pije sipas deshires. Me pas do te kthemi per ne Tirane, gjate rruges. Mberritja ne Tirane, ku do te jete dhe fundi i sherbmit tone.

Harta

Foto
7 Persona po e shikojne këtë tur tani!
WhatsApp chat