+355 4 45 27 394 info@eurotur.al

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Login
+355 4 45 27 394 info@eurotur.al

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Login

Habtoor Grand Resort, Autograph Collection 5* (Dubai – All Inclusive)

0
Cmimi per 1 Person / 7 Nete / All Inclusive
Çmimi1,550€
Cmimi per 1 Person / 7 Nete / All Inclusive
Çmimi1,550€
Emri*
Email*
Kerkesa juaj*
Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

164

Pse duhet te pronotoni me ne?

 • Cmimet me te mira
 • Sherbim telefoni 24/7
 • Cilesi
 • Siguracion jete

Keni pyetje?

Ju lutem mos hezitoni nese keni pyetje ne lidhje me udhetimet ose pushimet tuaja ose na telefononi ne numri e telefonit.

04.452.7394

info@eurotur.al

7 Nete / All Inclusive
Disponueshmeria : 5 Dhoma
Tirana
Dubai
Mosha Minimale : 18+
Nr Maksimal : 2 Persona
Pershkrim i Resortit

I vendosur në plazhin e famshëm Jumeirah të Dubait dhe pranë në Marina Dubai, Rosorti turistik me 5 yje përmban tre pishina, duke përfshirë pishinën e fëmijëve me rrëshqitje dhe një shumëllojshmëri të aktivitetesh te tjera. Gjithashtu ofron një palestër (vlen vetëm për 16 vjet).

Të gjitha dhomat dhe suitat e medhaja të klienteve tane kane 2 pamje, ne njeren anen detin dhe ne ananen tjeter kopshtin fantastic te Resortit. Dhoma dhe suita janë të pajisura me një TV të sheshtë që përfshin kanale satelitore.

Habtoor Grand Resort, eshte nje hotel luksoz dhe ka 14 bare dhe restorante që shërbejnë kuzhinë nga e gjithë bota, si pjatat Libaneze, Angleze, Italiane, Tajlandeze. 

Klientet mund te perdorin sherbimet e masazhtoreve neper qendra e masazheve ne Resort ku ka mbi 30 trajtime të ndryshme te fytyrës dhe trupit. Klientet gjithashtu kane ne dispozicion 4 fusha tenisi dhe një klub për fëmijë.

Qendra tregtare e Emirateve, është vetëm 10-minuta larg me makine. Aeroporti ndërkombëtar i Dubai është 30 minuta larg me makine. Parkim per klientet eshte falas. Ky Resort per te gjithe ata qe jane te interesuar eshte nje zgjdhje shume e mire dhe vlersimet e klienteve qe kan qendruar ne kete Resort eshte shume i larte dhe kjo eshte nje arsye tjeter me e madhe per te kaluar pushimet ne kete Resort

 

Nisja

Aeroporti “Nene Tereza”

Koha e nisjes

Ne varesi te biletave te Avionit

Ne cmim Perfshihet

 • Akomodimi në hotel
 • Te gjitha vaktet (All Inclusive)

Ne cmim nuk perfshihet

 • Vizitat ne muze dhe atraksione turistike te qytetit
 • Sherbim dhome
Te gjitha njesite e Habtoor Grand Resort, jane te pajisura me
 • Dërgesat ushqimore (pagesë shtesë), Zona e caktuar e duhanit, Kondicioner Dyqane, Makinë me qira, Dyqan dhuratash, Ashensor, Suite për cifte, Dhomave VIP, Dhoma familjare, Berber, Anije aeroportuale, Gazeta, Kasaforta, Shërbim në dhomë
 • Transfere per ne Aeroport(pagesë shtesë), Fotokopje (pagesë shtesë) Qendra e biznesit (pagesë shtesë) Objektet e takimit / banket (pagesë shtesë), Zona e pritjes, Shërbim portier, Ruajtje valixhe, Tavolinë, Këmbim Valutor, Pajisjet për lojëra të fëmijëve në natyrë, Kujdestare femijesh, Tarracë dielli, Zona e plazhit privat, Tarracë, Kopsht
 • Live TV sportiv (transmetim), Filma, Plazh, Pajisje tenisi (pagesë shtesë), Argëtim në mbrëmje (pagesë shtesë), Klubi i fëmijëve Objektet sportive të ujit (pagesë shtesë), Nightclub / DJ, Zhytje (pagesë shtesë), Bilardo (pagesë shtesë) Shesh lojërash për fëmijë, Kurse golfi (brenda 3 km) (pagesë shtesë), Fushë tenisi .
Foto
WhatsApp chat