+355 4 45 27 394 info@eurotur.al

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Login
+355 4 45 27 394 info@eurotur.al

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Login

Rixos The Palm Dubai 5* (Dubai – All Inclusive)

0
Cmimi per 1 Person / 7 Nete / All Inclusive
Çmimi800€
Cmimi per 1 Person / 7 Nete / All Inclusive
Çmimi800€
Emri*
Email*
Kerkesa juaj*
Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

178

Pse duhet te pronotoni me ne?

 • Cmimet me te mira
 • Sherbim telefoni 24/7
 • Cilesi
 • Siguracion jete

Keni pyetje?

Ju lutem mos hezitoni nese keni pyetje ne lidhje me udhetimet ose pushimet tuaja ose na telefononi ne numri e telefonit.

04.452.7394

info@eurotur.al

7 Dite / All Inclusive
Disponueshmeria : 5 Dhoma
Tirana
Dubai
Mosha Minimale : 18+
Nr Maksimal : 2 Persona
Pershkrim i Resortit

Rixos Palm Dubai është hoteli i parë luksoz, multi-koncept në EAE, i vendosur në pallatin portual Palm Jumeirah Dubai. Plazhi turistik ofron pamje panoramike të ujrave blu të Gjirit Arabik dhe kullave te larta  të Dubait, Përveç shtratit të zakonshëm dhe mëngjeseve ose paketave gjysmë të bord, udhëtarët mund të zgjedhin paketën tonë pushime Ultra All Inclusive që ofron një përzgjedhje të pakufizuar të mrekullive te kuzhinave dhe mbi 70 markave ndërkombëtare të pijeve në të gjitha restorantet dhe baret gjatë gjithë qëndrimit tuaj.

Përveç kësaj, klientet kan qasje në një shumëllojshmëri të sporteve të ujit, aktivitetet e përditshme zbavitëse, objektet Wellness në Anjana si dhe shërbimin e përditshme minibar.Familjet që udhëtojnë me femijet, gjithashtu përfitojnë nga klubi i fëmijëve të mbikëqyrur plotësisht nga nje staf i kualifikuar dhe një shumëllojshmëri të aktiviteteve argëtuese të kohës së lirë për të vegjlit si dhe pishinën e tyre private.

Nisja

Aeroporti “Nene Tereza”

Koha e nisjes

Ne varesi te vilteva te Avionit

Ne cmim Perfshihen

 • Akomodimi në hotel
 • Te gjitha vakte (All Inclusive)

Ne cmim nuk Perfshihen

 • Vizitat ne muze dhe atraksione turistike te qytetit
 • Sherbim dhome
Te gjitha njesite e Resorti Rixos The Palm Dubai jane te paisura me
 • Sherbim per bljere ushqimore (pagesë shtesë), Zona e caktuar per pirjen e duhanit, Kondicioner, Dyqane, Makinë me qira, Dyqan dhuratash, Ashensor, Suite për cifte, Dhomave VIP, Dhoma familjare, Berber, Gazeta, Kasaforta, Shërbim në dhomë
 • Transfere per ne Aeroport (pagesë shtesë), Fotokopje, Qendra e biznesit dhee takimive / banket (pagesë shtesë), Zona e pritjes, Shërbim portier, Ruajtje valixhe, Tavolinë, Këmbim Valutor, Pajisjet për lojëra të fëmijëve në natyrë, Kujdestare femijesh, Tarracë dielli, Zona e plazhit privat, Tarracë, Kopsht
 • Live TV sport, Filma, Plazh, Pajisje tenisi, Argëtim në mbrëmje, Klubi i fëmijëve Objektet sportive të ujit, Nightclub / DJ, Zhytje, Bilardo, Shesh lojërash për fëmijë, Kurse golfi (brenda 3 km), Fushë tenisi.
Foto
WhatsApp chat