+355 4 45 27 394 info@eurotur.al

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Login
+355 4 45 27 394 info@eurotur.al

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Login

(Alanya) Holiday Garden 5* (Turqi – All Inclusive)

0
Cmimi per 1 Person / 7 Nete / 8 Dite / All Inclusive
Çmimi298€
Cmimi per 1 Person / 7 Nete / 8 Dite / All Inclusive
Çmimi298€
Emri*
Email*
Kerkesa juaj*
Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

154

Pse duhet te pronotoni me ne?

 • Cmimet me te mira
 • Sherbim telefoni 24/7
 • Cilesi
 • Siguracion jete

Keni pyetje?

Ju lutem mos hezitoni nese keni pyetje ne lidhje me udhetimet ose pushimet tuaja ose na telefononi ne numri e telefonit.

04.452.7394

info@eurotur.al

7 Nete / 8 Dite / All Inclusive
Tirana
Alanya
Mosha Minimale : 2+
Pershkrimi i Hotelit

Holiday Garden Resort ndodhet në plazhin e Antalias larg nga zhurma e qytetit. Hoteli ynë, ku natyra plotëson detin ndodhet 95 km nga qendra e qytetit, 85 km nga Aeroporti Antalia dhe 24 km nga qendra. Plazhi me rërë  ofron gjithë bukurinë e bregdetit Mesdhe. Restoranter dhe Baret tona që ofrojnë kuzhinë turke dhe botërore te cilat kombinojnë ushqimin mesdhetar me shijet tradicionale otomane. Një përvojë unike e ushqimit do të jetë në shijet tuaja.

 

Nisja

Aeroporti “Nene Tereza”

Koha e nisjes

Ne varesi te bilteva te Avionit

Ne cmim Perfshihet

 • Te gjitha vaktet te perfshira (All Inclusive)
 • Pijet alkoolike dhe pije jo alkoolike, pije freskuese dhe lëngje frutash vendi, kafe, caj

Ne cmim nuk Perfshihet

 • Biletat e Avionit
 • Sherbim dhome
 • Shpenzimet personale

Aktivitetet

 • Dhomë Lojërash, Parukeri dhe Dyqane të ndryshme. Aktivitete si: Animacione, Fitness, Sauna, Banjo Turke, Sporte Ujore, Tenis, Ping Pong, Vollejboll, Basketboll, Bilardo
 • Restorant, Bare, Disco, Pishinë të brendshme, pishinë të jashtme, dhe pishinë për Fëmijë, Kënd lojërash, Dhomë Koferencash, Shërbim lavanderie/mjekësor,
Te gjitha dhomat e Holiday Garden, jane te pajisura me:

Ajër të Kondicionuar, TV, Telefon, Minibar, Kasafortë, Banjo me Dush/Vaskë, Tharëse Flokësh, Ballkon, Tarracë 

 • Vakti i Mëngjesit: 07:00 – 10:30
 • Vakti i drekës: 12:30 – 15:30
 • Vakti I Darkës: 18:30 – 21:30
 • Pije Alkolike: 10:00 – 23:00
 • Pije jo alkolike: 10:00 – 23:00
 • Pije të ngrohta: 07:00 – 23:00
Cmimi i dhomave

TarifatDhomë Ekonomike (Max: 3 Rritur + 1 Fëmijë)

nga 17/05/2019 në 02/06/2019
€ 85
nga 03/06/2019 në 16/06/2019
€ 100
nga 17/06/2019 në 07/07/2019
€ 120
nga 08/07/2019 në 28/07/2019
€ 130
nga 29/07/2019 në 18/08/2019
€ 135
nga 19/08/2019 në 07/09/2019
€ 130
nga 08/09/2019 në 21/09/2019
€ 100

TarifatDhomë Standard (Max: 3 Rritur + 1 Fëmijë)

nga 17/05/2019 në 02/06/2019
€ 90
nga 03/06/2019 në 16/06/2019
€ 105
nga 17/06/2019 në 07/07/2019
€ 120
nga 08/07/2019 në 28/07/2019
€ 135
nga 29/07/2019 në 18/08/2019
€ 140
nga 19/08/2019 në 07/09/2019
€ 135
nga 08/09/2019 në 21/09/2019
€ 105

Tarifat Dhomë Standard Pamje Pjesërisht nga Deti (Max: 3 Rritur + 1 Fëmijë)

nga 17/05/2019 në 02/06/2019
€ 95
nga 03/06/2019 në 16/06/2019
€ 110
nga 17/06/2019 në 07/07/2019
€ 130
nga 08/07/2019 në 28/07/2019
€ 135
nga 29/07/2019 në 18/08/2019
€ 145
nga 19/08/2019 në 07/09/2019
€ 140
nga 08/09/2019 në 21/09/2019
€ 110

Foto
WhatsApp chat