+355 4 45 27 394 info@eurotur.al

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Login
+355 4 45 27 394 info@eurotur.al

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Login

Ballkan

Cmimi per 1 Person / 7 Nete / 8 Dite / All Inclusive

(Burgas) Iberostar Sunny Beach Resort 4* (Bullgari – All Inclusive)

7 Nete / 8 Dite / All Inclusive
Iberostar Sunny Beach Resort ,ofron shërbime me 4 yje, një vend i mrekullueshëm dhe […]
Çmimi420€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 7 Nete / 8 Dite / All Inclusive

(Burgas) Resort Marvel 4* (Bullgari – All Inclusive)

7 Nete / 8 Dite / All Inclusive
Marvel Hotel ndodhet në pjesën veriore të zonës së njohur të plazhit e quajtur, […]
Çmimi438€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 7 Nete / 8 Dite / All Inclusive

(Burgas) Chaika Resort 4* (Bullgari – All Inclusive)

7 Nete / 8 Dite / All Inclusive
Kompleksi Chaika është i përbërë nga 3 zona, Chaika Beach, Arcadia dhe Metropol. Kompleksi […]
Çmimi298€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 7 Nete / 8 Dite / Ultra All Inclusive

(Burgas) Royal Palace Helena Park 5* ( Bullgari – Ultra All Inclusive)

7 Nete / 8 Dite / Ultra All Inclusive
Royal Palace Helena Park, ky kompleks i mrekullueshëm, ndodhet një pozicion ideal në Sunny […]
Çmimi455€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 7 Nete / 8 Dite / All Inclusive

(Side) Melas Resort 5* (Turqi – All Inclusive)

7 Nete / 8 Dite / All Inclusive
Melas Resort Hotel nje hotel i famshëm me shërbimin e klasit botëror i cili […]
Çmimi578€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 7 Nete / 8 Dite / All Inclusive

(Side) Sunrise Park Resort 5* (Turqi – All Inclusive)

7 Nete / 8 Dite / All Inclusive
Sunrise Park Resort dhe Spa Hotel është një resort, stil fshati kompleks i cili […]
Çmimi543€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 7 Nete / 8 Dite / All Inclusive

(Alanya) Concordia Celes Beach 5* (Turqi – All Inclusive)

7 Nete / 8 Dite / All Inclusive
Hotel Concordia Celes Beach - 5 yje është ndërtuar në vitin 2003 dhe rikonstruktuar […]
Çmimi280€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 7 Nete / 8 Dite / All Inclusive

(Alanya) Annabella Diamond & Spa 5* (Turqi – All Inclusive)

7 Nete / 8 Dite / All Inclusive
I ndertuar ne breg te detit. Annabella Diamond Hotel & Spa ofron një plazh […]
Çmimi315€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 7 Nete / 8 Dite / All Inclusive

(Alanya) Kemal Bay 5* (Turqi – All Inclusive)

7 Nete / 8 Dite / All Inclusive
Kemal Bay Hotel ka 320 dhomave, parkim të lirë, një xhakuzi dhe shfaqje të […]
Çmimi273€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 7 Nete / 8 Dite / All Inclusive

(Alanya) Holiday Garden 5* (Turqi – All Inclusive)

7 Nete / 8 Dite / All Inclusive
Holiday Garden Resort ndodhet në plazhin e Antalias larg nga zhurma e qytetit. Hoteli […]
Çmimi298€
0
Shikoni Detajet
1 2 3 6

Pse duhet te pronotoni me ne?

  • Cmimet me te mira
  • Sherbim telefoni 24/7
  • Cilesi
  • Siguracion jete

Keni pyetje?

Ju lutem mos hezitoni nese keni pyetje ne lidhje me udhetimet ose pushimet tuaja ose na telefononi ne numri e telefonit.

04.452.7394

info@eurotur.al

WhatsApp chat