+355 4 45 27 394 info@eurotur.al

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Login
+355 4 45 27 394 info@eurotur.al

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Login

Azi

Cmimi per 1 Person / 7 Nete / 8 Dite

Eksploro Ishujt Indonezian (8 Dite)

7 Nete / 8 Dite
Një udhëtim aventurë me nje anije të vogël në disa nga ishujt më të […]
Çmimi2,100€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 7 Nete / 8 Dite

Zbulo Jordanine (8 Dite)

7 Nete / 8 Dite
Shkretëtira mahnihtese, formacione e shkembinjeve ne Wadi Rum, fasadat e fshehura në Petra dhe […]
Çmimi1,550€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 3 Nete / 4 Dite

Eksploroni Singaporin (4 Dite)

3 Nete / 4 Dite
Eksploro Singaporin eshte nje tur qe fillon dhe mbaron në Singapor dhe që zgjat […]
Çmimi1,200€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 9 Nete / 10 Dite

Thesaret e Vietnamit (10 Dite)

9 Nete / 10 Dite
Ky udhëtim përfshin magjinë e Vietnamit: veriut konservator, trashëgiminë e pasur të qyteteve perandorake, […]
Çmimi1,550€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 14 Nete / 15 Dite

Nga Bangkoku ne Singapor (15 Dite)

14 Nete / 15 Dite
Nje udhetim fantastik do perjetoni gjate ketyre 15 diteve. Nga Bangkoku ne Singapor nje […]
Çmimi1,950€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 8 Nete / 9 Dite

Udhetim ne Tailande (9 Dite)

8 Nete / 9 Dite
Ky udhëtim ka një ritëm të mrekullueshëm. Ka shumë aktivitete, dhe shumë hapësirë ​​për […]
Çmimi1,550€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 7 Nete / 8 Dite / All Inclusive

(Side) Melas Resort 5* (Turqi – All Inclusive)

7 Nete / 8 Dite / All Inclusive
Melas Resort Hotel nje hotel i famshëm me shërbimin e klasit botëror i cili […]
Çmimi578€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 7 Nete / 8 Dite / All Inclusive

(Side) Sunrise Park Resort 5* (Turqi – All Inclusive)

7 Nete / 8 Dite / All Inclusive
Sunrise Park Resort dhe Spa Hotel është një resort, stil fshati kompleks i cili […]
Çmimi543€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 7 Nete / 8 Dite / All Inclusive

(Alanya) Concordia Celes Beach 5* (Turqi – All Inclusive)

7 Nete / 8 Dite / All Inclusive
Hotel Concordia Celes Beach - 5 yje është ndërtuar në vitin 2003 dhe rikonstruktuar […]
Çmimi280€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 7 Nete / 8 Dite / All Inclusive

(Alanya) Annabella Diamond & Spa 5* (Turqi – All Inclusive)

7 Nete / 8 Dite / All Inclusive
I ndertuar ne breg te detit. Annabella Diamond Hotel & Spa ofron një plazh […]
Çmimi315€
0
Shikoni Detajet
1 2 3 5

Pse duhet te pronotoni me ne?

  • Cmimet me te mira
  • Sherbim telefoni 24/7
  • Cilesi
  • Siguracion jete

Keni pyetje?

Ju lutem mos hezitoni nese keni pyetje ne lidhje me udhetimet ose pushimet tuaja ose na telefononi ne numri e telefonit.

04.452.7394

info@eurotur.al

WhatsApp chat