+355 4 45 27 394 info@eurotur.al

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Login
+355 4 45 27 394 info@eurotur.al

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Login

Afrika

Cmimi per 1 Person / 7 Nete / 8 Dite

Udhetim ne Marok (8 Dite)

7 Nete / 8 Dite
Imagjinoni një vend me karizmin e Evropës, pasionin e Afrikës dhe hijeshinë e Lindjes […]
Çmimi890€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 8 Nete / 9 Dite

Ekploro Marokun (9 Dite)

8 Nete / 9 Dite
Një aventurë në Marok ofron një eksperiencë ekzotike dhe befasuese. Zbuloni rrënojat mesjetare në […]
Çmimi990€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per Person / 7 Nete / 8 Dite / Mengjes

Resort Tikitam Palms 5* (Zanzibar)

7 Nete / 8 Dite / Mengjes
Disponueshmeria : 2 Dhoma
Tikitam Palms Boutique Resort ndodhet në plazhin e virgjer të ishullit të Zanzibarit, i […]
Çmimi1,450€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per Person / 7 Nete / 8 Dite / Mengjes

Resort Mermaids Cove Beach & Spa 5* (Zanzibar)

7 Nete / 8 Dite / Mengjes
Disponueshmeria : 2 Dhoma
I vendosur përgjatë një plazhi me rere të bardhë dhe me nje siperfaqe plazhi […]
Çmimi1,450€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 7 Nete / All Inclusive

Tropitel Naama Bay Hotel 5* (Sharm El Sheikh – All Inclusive)

7 Nete / All Inclusive
Disponueshmeria : 5 Dhoma
Me 4 pishina, një aqua park dhe një plazh privat, Tropitel Naama Bay ndodhet […]
Çmimi850€
0
Shikoni Detajet

Pse duhet te pronotoni me ne?

  • Cmimet me te mira
  • Sherbim telefoni 24/7
  • Cilesi
  • Siguracion jete

Keni pyetje?

Ju lutem mos hezitoni nese keni pyetje ne lidhje me udhetimet ose pushimet tuaja ose na telefononi ne numri e telefonit.

04.452.7394

info@eurotur.al

WhatsApp chat