+355 4 45 27 394 info@eurotur.al

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Login
+355 4 45 27 394 info@eurotur.al

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Login

Category

Udhetime Turistike me Autobus
Cmimi per Person / 6 Nete / 7 Dite / Mengjes

Eksperience Sllovene (7 Dite)

6 Nete / 7 Dite / Mengjes
Disponueshmeria : 40 Vende
Ne eksperience e jashtezakoshme do perjetoni ne kete tur. Vizitat ne vendet me te […]
Çmimi610€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per Person / 7 Nete / 8 Dite / Mengjes

Shijet e Italise (8 Dite)

7 Nete / 8 Dite / Mengjes
Disponueshmeria : 40 Vende
Italia është shtëpia e numrit më të madh të vendeve të Trashëgimisë Botërore të […]
Çmimi615€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 7 Nete / 8 dite

Tirane – Opatija – Milano – Nice – Barcelone – Monte Carlo – Trieste – Tirane (8 Dite)

7 Nete / 8 Dite
Disponueshmeria : 20 Vende
E bukur, historike dhe shumë zbavitëse, Barcelona është një nga destinacionet kryesore në Evropë. […]
Çmimi349€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 12 Nete / 13 Dite

Bardhesi Balltike (13 Dite)

12 Nete / 13 Dite
Disponueshmeria : 20 Vende
Ku udhetim neper shume shtete Balltike do jete nje tur plot aventura per ata […]
Çmimi599€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 4 Nete / 5 dite

Tirane – Bari – Firence – Rome – Tirane (5 Dite)

4 Nete / 5 dITE
Disponueshmeria : 10 Vende
Nje udhetim ne dy qytetet kryesore te Italise te cilat kane qene dhe jane […]
Çmimi255€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 4 Nete / 5 Dite

Tirane – Bari – Napoli – Sorrento – Kapri – Positano – Amalfi – Tirane (5 Dite)

4 Nete / 5 Dite
Disponueshmeria : 10 Vende
Nje udhetim fantastik neper rivieren Italiane ku do shihni, shijoni dhe mesoni mbi bukurite […]
Çmimi250€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 1 Nate / 2 Dite

Tirane – Podgorice – Mostar – Medjugorje – Kravica – Tirane (2 Dite)

1 Nate / 2 Dite
Disponueshmeria : 10 Vende
Qysh prej fillimit të të shfaqurit të Zojës në vitin 1981, miliona vetë të […]
Çmimi60€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 1 Nate / 2 Dite

Tirane – Budva – Kotorr – Tirane (2 Dite)

1 Nate / 2 Dite
Disponueshmeria : 10 Vende
Megjithëse është një nga vendet më të vogla në Europë, Mali i Zi ofron […]
Çmimi65€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 1 Nate / 2 Dite

Tirane – Janine – Meteora – Tirane (3 Dite)

1 Nate / 2 Dite
Disponueshmeria : 10 Vende
Meteora është një formacion shkëmbor në Greqinë qendrore që ka një nga komplekset më […]
Çmimi55€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 6 Nete / 7 Dite

Rruga e Arte (7 Dite)

6 Nete / 7 Dite
Disponueshmeria : 10 Vende
Nje udhetim me autobus ne 8 qytete te ndryshme te Europes.
Çmimi250€
0
Shikoni Detajet
1 2

Pse duhet te pronotoni me ne?

  • Cmimet me te mira
  • Sherbim telefoni 24/7
  • Cilesi
  • Siguracion jete

Keni pyetje?

Ju lutem mos hezitoni nese keni pyetje ne lidhje me udhetimet ose pushimet tuaja ose na telefononi ne numri e telefonit.

04.452.7394

info@eurotur.al

WhatsApp chat