+355 4 45 27 394 info@eurotur.al

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Login
+355 4 45 27 394 info@eurotur.al

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Login

Category

Pushime te Vecanta
Cmimi per 1 Person / 7 Nete / 8 Dite

Eksploro Ishujt Indonezian (8 Dite)

7 Nete / 8 Dite
Një udhëtim aventurë me nje anije të vogël në disa nga ishujt më të […]
Çmimi2,100€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 7 Nete / 8 Dite

Zbulo Jordanine (8 Dite)

7 Nete / 8 Dite
Shkretëtira mahnihtese, formacione e shkembinjeve ne Wadi Rum, fasadat e fshehura në Petra dhe […]
Çmimi1,550€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 7 Nete / 8 Dite

Vizitoni Jordanine (8 Dite)

7 Nete / 8 Dite
Jordania është një destinacion ideal për një aventurë njëjavore. Jordania edhe pse nje shtet […]
Çmimi1,450€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 7 Nete / 8 Dite

Udhetim ne Marok (8 Dite)

7 Nete / 8 Dite
Imagjinoni një vend me karizmin e Evropës, pasionin e Afrikës dhe hijeshinë e Lindjes […]
Çmimi890€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 8 Nete / 9 Dite

Ekploro Marokun (9 Dite)

8 Nete / 9 Dite
Një aventurë në Marok ofron një eksperiencë ekzotike dhe befasuese. Zbuloni rrënojat mesjetare në […]
Çmimi990€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 3 Nete / 4 Dite

Eksploroni Singaporin (4 Dite)

3 Nete / 4 Dite
Eksploro Singaporin eshte nje tur qe fillon dhe mbaron në Singapor dhe që zgjat […]
Çmimi1,200€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 9 Nete / 10 Dite

Thesaret e Vietnamit (10 Dite)

9 Nete / 10 Dite
Ky udhëtim përfshin magjinë e Vietnamit: veriut konservator, trashëgiminë e pasur të qyteteve perandorake, […]
Çmimi1,550€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 14 Nete / 15 Dite

Nga Bangkoku ne Singapor (15 Dite)

14 Nete / 15 Dite
Nje udhetim fantastik do perjetoni gjate ketyre 15 diteve. Nga Bangkoku ne Singapor nje […]
Çmimi1,950€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 8 Nete / 9 Dite

Udhetim ne Tailande (9 Dite)

8 Nete / 9 Dite
Ky udhëtim ka një ritëm të mrekullueshëm. Ka shumë aktivitete, dhe shumë hapësirë ​​për […]
Çmimi1,550€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per Person / 7 Nete / 8 Dite / All Inclusive

Resort Memories Jibacoa 5* (Kuba – All Inclusive)

7 Nete / 8 Dite / All Inclusive
Disponueshmeria : 2 Dhoma
Memories Jibacoa Resort është një resort aventure për të rriturit dhe ndodhet midis maleve […]
Çmimi1,250€
0
Shikoni Detajet
1 2

Pse duhet te pronotoni me ne?

  • Cmimet me te mira
  • Sherbim telefoni 24/7
  • Cilesi
  • Siguracion jete

Keni pyetje?

Ju lutem mos hezitoni nese keni pyetje ne lidhje me udhetimet ose pushimet tuaja ose na telefononi ne numri e telefonit.

04.452.7394

info@eurotur.al

WhatsApp chat