+355 4 45 27 394 info@eurotur.al

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Login
+355 4 45 27 394 info@eurotur.al

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Login

Tanzani

Cmimi per Person / 7 Nete / 8 Dite / Mengjes

Resort Tikitam Palms 5* (Zanzibar)

Tikitam Palms Boutique Resort ndodhet në plazhin e virgjer të ishullit të Zanzibarit, i projektuar për t’u çlodhur dhe i rrethuar nga kopshti tropikal, duke shijuar erën e Oqeanit Indian nën pemët e palmeve.
Çmimi1,450€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per Person / 7 Nete / 8 Dite / Mengjes

Resort Mermaids Cove Beach & Spa 5* (Zanzibar)

I vendosur përgjatë një plazhi me rere të bardhë dhe me nje siperfaqe plazhi rreth 380 metra dhe me pamje gjirin e Chwaka, Mermaids Cove Beach Resort & Spa eshte nje resort qe ben endrrat tuaja realitet.
Çmimi1,450€
0
Shikoni Detajet

Turet e Fundit

Eksploro Ishujt Indonezian (8 Dite)

Udhetim Skandinav (6 Dite)

Zbulo Jordanine (8 Dite)

Vizitoni Jordanine (8 Dite)

Udhetim ne Marok (8 Dite)

Ekploro Marokun (9 Dite)

Eksploroni Singaporin (4 Dite)

Keni pyetje?

Ju lutem mos hezitoni te na pyesni ne lidhje me udhetimet ose pushimet tuaja ose na telefononi ne numrin e telefonit.

04.452.7394

info@eurotur.al

Postimet e fundit

WhatsApp chat