+355 4 45 27 394 info@eurotur.al

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Login
+355 4 45 27 394 info@eurotur.al

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Login

Tailande

Cmimi per 1 Person / 14 Nete / 15 Dite

Nga Bangkoku ne Singapor (15 Dite)

Nje udhetim fantastik do perjetoni gjate ketyre 15 diteve. Nga Bangkoku ne Singapor nje udhetim qe te jetoje gjate ne memorien tuaj. Zhytuni në një parajsë e natyrës në parkun kombëtar të Khao Sok, duke eksploruar, shëtitur, relaksuar dhe duke lundruar me varkë ne liqen dhe duke shijuar bukurite e shkembijve gelqeror, nje atraksion qe […]
Çmimi1,950€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 8 Nete / 9 Dite

Udhetim ne Tailande (9 Dite)

Ky udhëtim ka një ritëm të mrekullueshëm. Ka shumë aktivitete, dhe shumë hapësirë ​​për kohë te lire te cilen ju mund ta shfrytezoni per te notuar apo shëtitur në disa nga destinacionet më të bukura të Tajlandës në bregdet dhe në xhungël.
Çmimi1,550€
0
Shikoni Detajet

Turet e Fundit

Eksploro Ishujt Indonezian (8 Dite)

Udhetim Skandinav (6 Dite)

Zbulo Jordanine (8 Dite)

Vizitoni Jordanine (8 Dite)

Udhetim ne Marok (8 Dite)

Ekploro Marokun (9 Dite)

Eksploroni Singaporin (4 Dite)

Keni pyetje?

Ju lutem mos hezitoni te na pyesni ne lidhje me udhetimet ose pushimet tuaja ose na telefononi ne numrin e telefonit.

04.452.7394

info@eurotur.al

Postimet e fundit

WhatsApp chat