+355 4 45 27 394 info@eurotur.al

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Login
+355 4 45 27 394 info@eurotur.al

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Login

Spanje

Cmimi per Person / 7 Nete / 8 Dite / All Inclusive

Savona – Portofino – Palma de Maiorca – Barcelonë – Cagliari – Savona (8 dite)

Krocera Costa Diadema është nje krocere e përkryer për familjet dhe çiftet, ku me se shumti femijet do emocionohen me filma në kinemanë 4D. Gjithashtu për fëmijët do shijojne akullore dhe pishinë e tyre të plotë me një anije pirate dhe nje kështjellë ne mes te pishines
Çmimi799€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 7 Nete / 8 dite

Tirane – Opatija – Milano – Nice – Barcelone – Monte Carlo – Trieste – Tirane (8 Dite)

E bukur, historike dhe shumë zbavitëse, Barcelona është një nga destinacionet kryesore në Evropë. Një qytet popullor për vizitorët, ka një listë të pafundme aktivitetesh për tu mos harruar kurre, qoftë ne arkitekture por edhe ne peisazhe mahnitese.
Çmimi349€
0
Shikoni Detajet

Turet e Fundit

Eksploro Ishujt Indonezian (8 Dite)

Udhetim Skandinav (6 Dite)

Zbulo Jordanine (8 Dite)

Vizitoni Jordanine (8 Dite)

Udhetim ne Marok (8 Dite)

Ekploro Marokun (9 Dite)

Eksploroni Singaporin (4 Dite)

Keni pyetje?

Ju lutem mos hezitoni te na pyesni ne lidhje me udhetimet ose pushimet tuaja ose na telefononi ne numrin e telefonit.

04.452.7394

info@eurotur.al

Postimet e fundit

WhatsApp chat