+355 4 45 27 394 info@eurotur.al

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Login
+355 4 45 27 394 info@eurotur.al

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Login

Pushime te Vecanta

Cmimi per 1 Person / 7 Nete / 8 Dite

Eksploro Ishujt Indonezian (8 Dite)

Një udhëtim aventurë me nje anije të vogël në disa nga ishujt më të këndshëm të arqipelagut Indonezian me parajsat e vogla binjake të Saringi dhe Karamat, liqeni i pabesueshëm i Satonda, Ishulli Banta i paprekur akoma, Komodo dhe Moyo e qete, do bejne qe ky udhetim te jete nje nga me te paharruarit per […]
Çmimi2,100€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 7 Nete / 8 Dite

Zbulo Jordanine (8 Dite)

Shkretëtira mahnihtese, formacione e shkembinjeve ne Wadi Rum, fasadat e fshehura në Petra dhe rrënojat e lashta romake në Jerash, e bëjnë Jordanin një parajsë aventurash të vërtetë
Çmimi1,550€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 7 Nete / 8 Dite

Vizitoni Jordanine (8 Dite)

Jordania është një destinacion ideal për një aventurë njëjavore. Jordania edhe pse nje shtet i vogel, ajo ofron shume gjëra për të parë dhe ne këtë udhëtim përfshihen më e mira e ketij vendi te  mrekullueshëm. Do të kemi dy ditë të plota për të eksploruar të ashtuquajturin, qyteti i kuq i Petrës dhe gjithashtu, […]
Çmimi1,450€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 7 Nete / 8 Dite

Udhetim ne Marok (8 Dite)

Imagjinoni një vend me karizmin e Evropës, pasionin e Afrikës dhe hijeshinë e Lindjes së Mesme. Një vend ku kulturat e lashta janë të ndërthurura me peizazhe dramatike dhe qytete të vjeter ne kohë te cilat i japin një pamje perandorake të së kaluarës
Çmimi890€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 8 Nete / 9 Dite

Ekploro Marokun (9 Dite)

Një aventurë në Marok ofron një eksperiencë ekzotike dhe befasuese. Zbuloni rrënojat mesjetare në Fes para se të hipnin deve per në shkretëtirën Sahara për të kaluar naten në një kamp. Admironi se si ngjyrat ndryshojnë në muret e Todra Gorge dhe udhetoni ne rruget e ngushta te Marrakeshit.
Çmimi990€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 3 Nete / 4 Dite

Eksploroni Singaporin (4 Dite)

Eksploro Singaporin eshte nje tur qe fillon dhe mbaron në Singapor dhe që zgjat 4 ditë, duke kaluar përmes Singaporit dhe destinacioneve të tjera në Singapor. Një qytet – shtet që mburret per jeten harmonike të kulturave Kineze, Malajzise, Indiane dhe kuzhinën dhe tradicionale lokale.
Çmimi1,200€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 9 Nete / 10 Dite

Thesaret e Vietnamit (10 Dite)

Ky udhëtim përfshin magjinë e Vietnamit: veriut konservator, trashëgiminë e pasur të qyteteve perandorake, peisazhin bregdetar, fshatrat kodrina rurale me malet e larta, jetën plot gjallëri të Saigonit dhe deltën e Mekongut.
Çmimi1,550€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 14 Nete / 15 Dite

Nga Bangkoku ne Singapor (15 Dite)

Nje udhetim fantastik do perjetoni gjate ketyre 15 diteve. Nga Bangkoku ne Singapor nje udhetim qe te jetoje gjate ne memorien tuaj. Zhytuni në një parajsë e natyrës në parkun kombëtar të Khao Sok, duke eksploruar, shëtitur, relaksuar dhe duke lundruar me varkë ne liqen dhe duke shijuar bukurite e shkembijve gelqeror, nje atraksion qe […]
Çmimi1,950€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 8 Nete / 9 Dite

Udhetim ne Tailande (9 Dite)

Ky udhëtim ka një ritëm të mrekullueshëm. Ka shumë aktivitete, dhe shumë hapësirë ​​për kohë te lire te cilen ju mund ta shfrytezoni per te notuar apo shëtitur në disa nga destinacionet më të bukura të Tajlandës në bregdet dhe në xhungël.
Çmimi1,550€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per Person / 7 Nete / 8 Dite / All Inclusive

Resort Memories Jibacoa 5* (Kuba – All Inclusive)

Memories Jibacoa Resort është një resort aventure për të rriturit dhe ndodhet midis maleve të thepisura dhe piktoreske të Arroyo Bermejo Beach.
Çmimi1,250€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per Person / 7 Nete / 8 Dite / All Inclusive

Resort Royalton Hicacos 5* (Kuba – All Inclusive)

Royalton Hicacos eshte nje nga resortet kryesore në Varadero. Royalton Hicacos eshte vetem per te rriturit dhe ofron dhoma te rehatshme në Las Morlas dhe gjithashtu klientet mund të shijojne ushqimet tradicionale te restorantit tone.
Çmimi1,560€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per Person / 7 Nete / 8 Dite / Mengjes

Resort Tikitam Palms 5* (Zanzibar)

Tikitam Palms Boutique Resort ndodhet në plazhin e virgjer të ishullit të Zanzibarit, i projektuar për t’u çlodhur dhe i rrethuar nga kopshti tropikal, duke shijuar erën e Oqeanit Indian nën pemët e palmeve.
Çmimi1,450€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per Person / 7 Nete / 8 Dite / Mengjes

Resort Mermaids Cove Beach & Spa 5* (Zanzibar)

I vendosur përgjatë një plazhi me rere të bardhë dhe me nje siperfaqe plazhi rreth 380 metra dhe me pamje gjirin e Chwaka, Mermaids Cove Beach Resort & Spa eshte nje resort qe ben endrrat tuaja realitet.
Çmimi1,450€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per Person / 7 Nete / 8 Dite / Mengjes

Resort Bandos 5* (Maldives)

Bandos Resort ndodhet ne mes të Oqeanit Indian ne ishulli i Bandos. Një parajsë perfekte, si nje foto e fshehur, larg nga streset e përditshme të jetës
Çmimi1,660€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per Person / 7 Nete / 8 Dite / Mengjes

Resort Kurumba 5* (Maldives)

Miresevini në Kurumba Maldive. Ky ishull ne Maldive ofron më shumë se dielli, rëra dhe deti, ofron pushime te paharruara.
Çmimi2,150€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per Person / 7 Nete / 8 Dite / Mengjes

Resort Vinpearl Da Nang & Villas 5* (Vietnam)

I pozicionuar ne nje nga plazhet me te bukura ne bote, (sic eshte votuar nga revista Forbes) dhe me pamje te jashtezakonshme te oqeanit, Vinpearl Da Nang Resort & Villas është destinacioni ideal për ju.
Çmimi1,850€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per Person / 7 Nete / 8 Dite / Mengjes

Resort The Anam 5* (Vietnam)

Duke qenë hoteli i parë me 5 yje në Vietnam, The Anam është një hotel serioz me nje sherbim te klasit te larte te cilin e bejne kete hotel me 5 yje, kthim ne te kaluaren e Vietnamit.
Çmimi1,450€
0
Shikoni Detajet

Turet e Fundit

Eksploro Ishujt Indonezian (8 Dite)

Udhetim Skandinav (6 Dite)

Zbulo Jordanine (8 Dite)

Vizitoni Jordanine (8 Dite)

Udhetim ne Marok (8 Dite)

Ekploro Marokun (9 Dite)

Eksploroni Singaporin (4 Dite)

Keni pyetje?

Ju lutem mos hezitoni te na pyesni ne lidhje me udhetimet ose pushimet tuaja ose na telefononi ne numrin e telefonit.

04.452.7394

info@eurotur.al

Postimet e fundit

WhatsApp chat