+355 4 45 27 394 info@eurotur.al

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Login
+355 4 45 27 394 info@eurotur.al

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Login

Pushime ne Plazhe

Cmimi per 1 Person / 7 Nete / 8 Dite / All Inclusive

(Burgas) Iberostar Sunny Beach Resort 4* (Bullgari – All Inclusive)

Iberostar Sunny Beach Resort ,ofron shërbime me 4 yje, një vend i mrekullueshëm dhe hoteel modern, duke synuar për të ofruar përvojën e përsosur. Hoteli u rinovua plotësisht në vitin 2013.
Çmimi420€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 7 Nete / 8 Dite / All Inclusive

(Burgas) Resort Marvel 4* (Bullgari – All Inclusive)

Marvel Hotel ndodhet në pjesën veriore të zonës së njohur të plazhit e quajtur, Dielli i Bullgarisë. Marvel hotel ka nje plazhi me rërë, buze Detit të Zi dhe shume prane hotelit mund te gjeni një shumëllojshmëri të dyqaneve, restoranteve dhe kafeneve.
Çmimi438€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 7 Nete / 8 Dite / All Inclusive

(Burgas) Chaika Resort 4* (Bullgari – All Inclusive)

Kompleksi Chaika është i përbërë nga 3 zona, Chaika Beach, Arcadia dhe Metropol. Kompleksi është i vendosur në rreshtin e parë, vetëm 50 m larg plazhit, shume afer shëtitores kryesore të këmbësorëve.
Çmimi298€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 7 Nete / 8 Dite / Ultra All Inclusive

(Burgas) Royal Palace Helena Park 5* ( Bullgari – Ultra All Inclusive)

Royal Palace Helena Park, ky kompleks i mrekullueshëm, ndodhet një pozicion ideal në Sunny Beach i cili ndodhet vetëm disa hapa larg nga plazhi dhe afër qendrës ku jeta e natës eshte nje atraksion ne vete.
Çmimi455€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 7 Nete / 8 Dite / All Inclusive

(Side) Melas Resort 5* (Turqi – All Inclusive)

Melas Resort Hotel nje hotel i famshëm me shërbimin e klasit botëror i cili eshte ne te gjitha agjensite turistike ne gjith boten iu ofrohet klienteve te tyre si nje nga zgjedhjet tona kryesore në zonen e Side.
Çmimi578€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 7 Nete / 8 Dite / All Inclusive

(Side) Sunrise Park Resort 5* (Turqi – All Inclusive)

Sunrise Park Resort dhe Spa Hotel është një resort, stil fshati kompleks i cili ofron një gamë të gjerë të objekteve sportive, aktivitete të kohës së lirë për klientet e të gjitha moshave
Çmimi543€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 7 Nete / 8 Dite / All Inclusive

(Side) Club Turan Prince World 5* (Turqi – All Inclusive)

Provoni trajtimin e famshëm dhe shërbimin e klasit botëror në Hotel Turan Prince World. Ofrimi i ambienteve të gjera dhe të një lloji të përshtatur për fëmijët, Club Hotel Turan Prince World vjen me një miniklub të pajisur me ajer te kondicionuar, filmave per fe,ije dhe nje shumëllojshmëri të lojrash.
Çmimi420€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 7 Nete / 8 Dite / All Inclusive

(Alanya) Concordia Celes Beach 5* (Turqi – All Inclusive)

Hotel Concordia Celes Beach - 5 yje është ndërtuar në vitin 2003 dhe rikonstruktuar në vitin 2006, shtrihet në një Sipërfaqe prej 16.000 m² dhe ndodhet në Bregdet, 35 km larg nga Qyteti i Alanyas dhe 90 km larg nga Aeroporti i Antalyas.
Çmimi280€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 7 Nete / 8 Dite / All Inclusive

(Alanya) Annabella Diamond & Spa 5* (Turqi – All Inclusive)

I ndertuar ne breg te detit. Annabella Diamond Hotel & Spa ofron një plazh privat me rërë, shazllone dhe cadra dielli pa pagese. Hoteli ka një pishinë të hapur me 3 rreshqitese uji, dhoma me ajër të kondicionuar, dhe një qendër spa.
Çmimi315€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 7 Nete / 8 Dite / All Inclusive

(Alanya) Kemal Bay 5* (Turqi – All Inclusive)

Kemal Bay Hotel ka 320 dhomave, parkim të lirë, një xhakuzi dhe shfaqje të te ndryshme te cilat organizohen here pas here . Hoteli u hap në vitin 1993 dhe mbetet një shembull i arkitekturës mesdhetare në Alania.
Çmimi273€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 7 Nete / 8 Dite / All Inclusive

(Alanya) Sirius Deluxe 5* (Turqi – All Inclusive)

Sirius Deluxe Hotel, I vendosur në një sipërfaqe prej 15 mijë m2 në Alania, ndodhet midis ajrit të freskët, me hapësira të rehatshme, dhomat, vendndodhjen, bregdetin dhe objektet e dizajnuara posaçërisht për shërbimin dhe argëtimin.
Çmimi438€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 7 Nete / 8 Dite / All Inclusive

(Alanya) Holiday Garden 5* (Turqi – All Inclusive)

Holiday Garden Resort ndodhet në plazhin e Antalias larg nga zhurma e qytetit. Hoteli ynë, ku natyra plotëson detin ndodhet 95 km nga qendra e qytetit, 85 km nga Aeroporti Antalia dhe 24 km nga qendra.
Çmimi298€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 7 Nete / 8 Dite / Ultra All Inclusive

(Alanya) MC Beach Park Resort & SPA 5* (Turqi – Ultra All Inclusive)

Duke reflektuar të gjithë bukurinë e Mesdheut, plazhin e bukur, kopshte të mrekullueshme, perendimin e diellit, hoteli ynë MC BEACH PARK pret me kenaqesi klientet e tij. Grupi i MC të hoteleve, MC BEACH PARK RESORT, hapi dyert e saj 1992 dhe u rinovua krejtësisht në vitin 2012.
Çmimi305€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 7 Nete / 8 Dite /Ultra All Inclusive

(Alanya) Long Beach Hotel & SPA Deluxe 5* (Ultra Turqi – All Inclusive)

Long Beach Resort – 5 yje është ndërtuar në vitin 2006 Ky kompleks ka një sipërfaqje prej 70.000 m² dhe përbëhet nga një ndërtesë 9 katëshe. dhe disponon 653 dhoma në total.
Çmimi448€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 7 Nete / 8 Dite / All Inclusive

(Kemer) Camyuva Beach 4* (Turqi – All Inclusive)

Vetëm 200 metra larg ndodhet plazhi privat te Camyuva Beach Hotel e cila gjithashtu ka një pishinë të hapur, spa dhe Wi-Fi. Ajo ofron dhoma me ajër të kondicionuar me TV satelitor dhe minibar. Dhomat në Beach Hotel Camyuva jane moderne.
Çmimi280€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 7 Nete / 8 Dite / Ultra All Inclusive

(Kemer) Imperial Sunland 5* (Turqi – Ultra All Inclusive)

E vendosur në mes të maleve Taurus dhe Detit Mesdhe, ky hotel turistik është vetëm 20 m nga plazhi privat. Ajo ka një qendër spa dhe ofron dhoma me Wi-Fi pa pagese.
Çmimi298€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 7 Nete / 8 Dite / Ultra All Inclusive

(Kemer) Amara Club Marine Nature 5* (Turqi – Ultra All Inclusive)

E vendosur pranë Maleve Taurus, Amara Club Marine përmban një pishinë 550 m². Ai krenohet per plazhin privat me 250 m² të pajisur me karrige dhe cadra. Rinovuar në 2018, të gjitha dhomat janë të dekoruara me ngjyra dhe të paisuara mire.
Çmimi560€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 7 Nete / 8 Dite / Ultra All Inclusive

(Kemer) Rixos Beldibi Resort 5* (Turqi – All Inclusive)

Rixos Beldibi i vendosur në breg te detit ka nje plazh privat me cadra pa pagese. Hoteli ofron një sërë objektesh të tilla si një pishinë të hapur, pishinë te mbyllur, palestër, sauna, banjo turke, 2 fusha tenisi, dhe bibliotekën.
Çmimi578€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 7 Nete / 8 Dite / Ultra All Inclusive

(Kemer) Limak Limra Deluxe 5* (Turqi – Ultra All Inclusive)

Ky hotel me 5 yje ndodhet në bregdet të Kirisit dhe ofron 6 pishina të rrethuara me pemë portokalli, një plazh privat dhe një qendër spa me një banjë turke dhe një sauna. Të gjitha dhomat janë me ajer të kondicionuar dhe kanë ballkone private.
Çmimi595€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 7 Nete / 8 Dite / Ultra All Inclusive

(Kemer) Marti Myra 5* ( Turqi – Ultra All Inclusive)

Vendosur brenda një kopshti të bukur me pisha, ky resort është i vendosur direkt në buze te detit Tekirova. Marti Myra ofron një qendër Wellness dhe një akuapark me 7 pishina.
Çmimi630€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 7 Nete / 8 Dite / High End All Inclusive

(Antalia) IC Green Palace 5* ( Turqi – High End All Inclusive)

IC Hotels Green Palace vjen me një mini klub të paisur mire, me nje sipërfaqe 200 m², një pishinë për aktivitete për fëmijë me sipërfaqe prej 380 m², salla e lojrave dhe një zonë gatimje pica
Çmimi682€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 7 Nete / 8 Dite / Ultra All Inclusive

(Antalia) Club Sera Deluxe 5* (Turqi – Ultra All Inclusive)

Hotel me 5 yje është ndërtuar në vitin 1986 dhe rikonstruktuar në vitin 2007, shtrihet në një Sipërfaqje prej 40.000 m², ndodhet në Bregdet, 9 km larg nga Aeroporti i Antalyas
Çmimi455€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 7 Nete / 8 Dite / Ultra All Inclusive

(Antalia) Kervansaray Kundu 5* (Turqi – Ultra All Inclusive)

Shume prane qendres se qytetit te Antalias, ky hotel ne nje plazh me nje pamje mbresëlënëse me peizazhin unik të saj. Ky hotel ka pishinë, kopsht të madh dhe objekteve të tjera pushimesh dhe aktivitetesh.
Çmimi525€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 7 Nete / 8 Dite / All Inclusive

(Antalia) Baia Lara Resort 5* (Turqi – All Inclusive)

Hoteli me 5 yje është ndërtuar në vitin Qershor të 2009-s. Kompleks shtrihet në një Sipërfaqje prej 57.000 m², ndodhet në Breg të Detit, 15 km larg Aeroportit të Antalyas dhe 17 km larg Qytetit të Antalya-s.
Çmimi648€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 7 Nete / 8 Dite / Golden All Inclusive

(Antalia) Titanic Mardan Palace 5* (Turqi – Golden All Inclusive)

Resorti 5 yje është një nga më lluksozët në mesdhe, karakterizohet nga një arkitekturë e ndërthurur Mbretërore me atë Modernen, shtrihet në një Siperfaqe prej 180.000 m² dhe ndodhet në Plazh, 15 km larg nga Aeroporti i Antalyas, 25 km larg nga Qendra e Qytetit. 
Çmimi1,820€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 7 Nete / 8 Dite / Ultra All Inclusive

(Antalia) Sherwood Exclusive Resort 5* (Turqi – Ultra All Inclusive)

Sherwood Exclusive Resort 5* - Lara Kundu, ky resort luksoz është vendosur në bregdet dhe ofron një plazh privat me rërë. Resorti përfshin pishina në natyrë, rreshqitje ujë, sauna dhe një banjë turke. WiFi pa pagese është në dispozicion te klienteve tane.
Çmimi683€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 7 Nete / 8 Dite / Ultra All Inclusive

(Antalia) Miracle Resort 5* (Turqi – Ultra All Inclusive)

Përjetoni shërbimin e klasit botëror në Miracle Resort Hotel E vendosur pranë ujit, ky hotel përmban një pishinë të hapur, pishinë të brendshme dhe një zonë private plazhi me cadra pa pagese.
Çmimi665€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 7 Nete / 8 Dite / Ultra All Inclusive

(Antalia) Royal Seginus 5* (Turqi – Ultra All Inclusive)

Royal Seginus Resort është i vendosur në Lara, Kundu, Antalia. Klientet ne kete resort mund të shijojne erë mesdhetare në kopsht  saj dhe ne tarracë e hotelit dhe Royal Seginus Resort ofron nje pishine gjigande per klientet e saj.
Çmimi875€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 7 Nete / 8 Dite / All Inclusive

(Belek) Calista Luxury Resort 5* ( Turqi – All Inclusive)

All-inclusive Resort me 5 yje, Calista  ka një hapesire te madhe private të plazhit Mesdheut, një shkollë Surfi dhe Lundrimi, dhe objekteve spa. Ka 10 fusha golfi brenda 4.3 km. Të gjitha dhomat në Calista luksoze Resort kanë një ballkon apo tarracë private, me pamje nga ana e detit apo maleve
Çmimi1,277€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 7 Nete / 8 Dite / All Inclusive

(Belek) Susesi Luxury Resort 5* (Turqi – Ultra All Inclusive)

Ndërtesat me tarraca të këtij Resorti luksoz ne Belek janë të rrethuar nga pishina dhe kopshti i gjelbër. Ajo përmban një plazh me rërë përgjatë Mesdheut. La Calisse Spa ofron 2 pishina të nxehta me tavan qelqi, 2 hamame mermeri dhe trajtime bukurie.
Çmimi858€
0
Shikoni Detajet

Turet e Fundit

Eksploro Ishujt Indonezian (8 Dite)

Udhetim Skandinav (6 Dite)

Zbulo Jordanine (8 Dite)

Vizitoni Jordanine (8 Dite)

Udhetim ne Marok (8 Dite)

Ekploro Marokun (9 Dite)

Eksploroni Singaporin (4 Dite)

Keni pyetje?

Ju lutem mos hezitoni te na pyesni ne lidhje me udhetimet ose pushimet tuaja ose na telefononi ne numrin e telefonit.

04.452.7394

info@eurotur.al

Postimet e fundit

WhatsApp chat