+355 4 45 27 394 info@eurotur.al

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Login
+355 4 45 27 394 info@eurotur.al

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Login

Sherbimet Tona

Lejoni ekspertet tane qe pushimet tuaja te behen te paharruara.
Historia jone

Rreth nesh

Eurotur.al realizon paketa ne cdo pike te globit nga destinacionet me te kerkuara deri ne me ekzotiket duke vleresuar saktesine e detajeve dhe siguruar komoditet ne cdo moment te udhetimit nga nisja deri ne kthim. EuroTur.al eshte nje burim ofertash interesante per cdo kategori klienti dhe produkti. Eshte nje kombinim i deshires dhe mundesise per te krijuar kliente te kenaqur. 

Filozofia

Misioni Yne

Misioni ynë është që individi apo grupet të ndjehen komode dhe të kënaqen me udhëtimet që do të ndërmarrin. Në paketat tona standarde përfshihet udhëtimi me avion vajtje-ardhje, akomodimi në hotel me mëngjes për të gjitha ditët e qëndrimit si dhe transfertat dhe guidat. Njëkohësisht ne mund të rezervojmë për ju hotele në të gjithë botën ose të krijojmë paketa turistike individuale apo në grup sipas kërkesës, duke filluar nga ato më baziket deri tek ato me shumë opsione.

 

Strategjia

Sherbim i Detikuar

Shërbimi i dedikuar dhe me një nivel të lartë profesional janë të vetmet mjete që ne përdorim për të fituar besimin e klientëve dhe partnerëve tanë. Turizmi në këtë kohë është një nga argëtimet më të bukura dhe më mbresëlënëse sepse ju bëheni pjesë e njohjes së historisë dhe traditave kulturore të çdo vendi që vizitoni.

 

Fitoni Kohe

Sot cdo gje eshte me e lehte me internet, mjafton te klikoni ne Google dhe do gjeni gjithcka por pushime te paharruara dhe me detaje vetem ne mund tju a realizojme. 

Po lundroni ne Google?

Mos shpenzoni kohe duke kerkuar ne Google sepse ne ju ndihmojme te fitoni kete kohe dhe njekohesisht do ju ndihmojme te realizoni pushime te paharruara.

Ne jemi Kudo

Te rejat e fundit, vendet te pa eksploruara, plazhet sekrete neper bote, udhetime ne vende te panjohura, informacione te ndryshme, kjo do te thote qe ne jemi kudo. 

A je te interesuar per shebimet tona?

Neso po, atehehere mos hezitoni te na kontaktoni.
WhatsApp chat