+355 4 45 27 394 info@eurotur.al

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Login
+355 4 45 27 394 info@eurotur.al

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Login

Oferta

Oferta
Cmimi per Person / 2 Nete / 3 Dite / Mengjes

Tirane – Shkup – Beograd – Nish – Tirane (3 Dite) Nisje e garantuar, date 10 te cdo muaj

Shprehës, aventurier, krenar dhe i guximshëm: Beogradi është një qytet i bukur dhe ekzistenca e tij e ashpër e bën atë një nga qytetet më të gjalla në Europë. Beogradi ka mjaft për të vizituar, vendet historike dhe turistike do t’ju bëjnë të keni një udhëtim me program të ngjeshur i cili do t’ia vlejë.
Çmimi99€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per Person / 3 Nete / 4 Dite / Mengjes

Tirane – Selanik – Stamboll – Tirane (4 Dite) Nisje e garantuar, date 15 te cdo muaj

Stambolli është destinacion i ëndrrave. Gjendet në breg të Evropës ku lindja takohet me perëndimin. Është qytet që i lidhë dy kontinente, ndërsa nën vete fsheh histori, kulturë, ngjyra dhe aroma të ndryshme.
Çmimi99€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per Person / 2 Net / 3 Dite / Mengjes

Tirane – Budva – Dubrovnik – Tirane (3 Dite) Nisje e garantuar, date 5 te cdo muaj

Shkrimtari i famshëm irlandez, George Bernard Shaw, pas vizitës që i kishte bërë Dubrovnikut, do të shkruante: “Ata që kërkojnë parajsën në tokë, patjetër duhet të shkojnë të vizitojnë Dubrovnikun”.Vija bregdetare me peizazhe idilike, plazhe e gadishuj të pyllëzuar, si dhe qindra ishuj të shtrirë përgjatë bregut, lënë përshtypje te vecante.
Çmimi119€
0
Shikoni Detajet

Turet e Fundit

Eksploro Ishujt Indonezian (8 Dite)

Udhetim Skandinav (6 Dite)

Zbulo Jordanine (8 Dite)

Vizitoni Jordanine (8 Dite)

Udhetim ne Marok (8 Dite)

Ekploro Marokun (9 Dite)

Eksploroni Singaporin (4 Dite)

Keni pyetje?

Ju lutem mos hezitoni te na pyesni ne lidhje me udhetimet ose pushimet tuaja ose na telefononi ne numrin e telefonit.

04.452.7394

info@eurotur.al

Postimet e fundit

WhatsApp chat