+355 4 45 27 394 info@eurotur.al

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Login
+355 4 45 27 394 info@eurotur.al

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Login

Marok

Cmimi per 1 Person / 7 Nete / 8 Dite

Udhetim ne Marok (8 Dite)

Imagjinoni një vend me karizmin e Evropës, pasionin e Afrikës dhe hijeshinë e Lindjes së Mesme. Një vend ku kulturat e lashta janë të ndërthurura me peizazhe dramatike dhe qytete të vjeter ne kohë te cilat i japin një pamje perandorake të së kaluarës
Çmimi890€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 8 Nete / 9 Dite

Ekploro Marokun (9 Dite)

Një aventurë në Marok ofron një eksperiencë ekzotike dhe befasuese. Zbuloni rrënojat mesjetare në Fes para se të hipnin deve per në shkretëtirën Sahara për të kaluar naten në një kamp. Admironi se si ngjyrat ndryshojnë në muret e Todra Gorge dhe udhetoni ne rruget e ngushta te Marrakeshit.
Çmimi990€
0
Shikoni Detajet

Turet e Fundit

Eksploro Ishujt Indonezian (8 Dite)

Udhetim Skandinav (6 Dite)

Zbulo Jordanine (8 Dite)

Vizitoni Jordanine (8 Dite)

Udhetim ne Marok (8 Dite)

Ekploro Marokun (9 Dite)

Eksploroni Singaporin (4 Dite)

Keni pyetje?

Ju lutem mos hezitoni te na pyesni ne lidhje me udhetimet ose pushimet tuaja ose na telefononi ne numrin e telefonit.

04.452.7394

info@eurotur.al

Postimet e fundit

WhatsApp chat