+355 4 45 27 394 info@eurotur.al

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Login
+355 4 45 27 394 info@eurotur.al

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Login

Maqedoni

Cmimi per 1 Person / 2 Nete / 3 Dite

Tirane – Shkup – Sofje – Tirane (3 Dite)

Nje udhetim i shkurter nga i cili do vizitoni atraksione te mrekullueshme.
Çmimi89€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 4 Nete / 5 Dite

Tirane – Shkup – Sofje – Bukuresht – Brashov – Beograd – Tirane (5 Dite)

Nje udhetim ku frika dhe kuriozitetit nderthuren shume bukur ne kalane e Drakules.
Çmimi200€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 3 Nete / 4 Dite

Tirane – Shkup – Sofje – Bukuresht – Tirane (3 Dite)

Rumania është një vend me peizazhe piktoreske, një bregdet i pasur me rrënoja antike përgjatë Detit të Zi dhe një miks eklektik qytetesh moderne dhe tradicionale. Për ata që pëlqejnë atraksionet historike po aq sa edhe qytetet që lëvizin drejt të ardhmes, është një destinacion fantastik.
Çmimi149€
0
Shikoni Detajet

Turet e Fundit

Eksploro Ishujt Indonezian (8 Dite)

Udhetim Skandinav (6 Dite)

Zbulo Jordanine (8 Dite)

Vizitoni Jordanine (8 Dite)

Udhetim ne Marok (8 Dite)

Ekploro Marokun (9 Dite)

Eksploroni Singaporin (4 Dite)

Keni pyetje?

Ju lutem mos hezitoni te na pyesni ne lidhje me udhetimet ose pushimet tuaja ose na telefononi ne numrin e telefonit.

04.452.7394

info@eurotur.al

Postimet e fundit

WhatsApp chat