+355 4 45 27 394 info@eurotur.al

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Login
+355 4 45 27 394 info@eurotur.al

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Login

Mali i Zi

Cmimi per 1 Person / All Inclusive

Iberostar Bellevue Resort 4* (Budva – All Inclusive)

Hotel Iberostar ndodhet 5 min larg nga qyteti i Budves prane plazhit Becici ne nje mjedis te qete dhe te kendshem. Hoteli ne total ka 578 dhoma te cilat jane te arreduara ne menyre komode dhe moderne si dhe te pershtatura per cifte dhe familjare.
Çmimi1,900€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 1 Nate / 2 Dite

Tirane – Budva – Kotorr – Tirane (2 Dite)

Megjithëse është një nga vendet më të vogla në Europë, Mali i Zi ofron një sërë atraksionesh turistike që ia vlen të vizitohen. Bregdeti laget nga uji i pastër i Detit Adriatik dhe malet janë ideale për një pushim dimëror, në një vend me natyrë të virgjër.
Çmimi65€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 2 Nete / 3 Dite

Tirane – Budva – Dubrovnik – Cavcat – Kotorr – Tirane (3 Dite)

Nje udhetim i bukur neper rivieren dhe atraksionet Dalmate
Çmimi80€
0
Shikoni Detajet

Turet e Fundit

Eksploro Ishujt Indonezian (8 Dite)

Udhetim Skandinav (6 Dite)

Zbulo Jordanine (8 Dite)

Vizitoni Jordanine (8 Dite)

Udhetim ne Marok (8 Dite)

Ekploro Marokun (9 Dite)

Eksploroni Singaporin (4 Dite)

Keni pyetje?

Ju lutem mos hezitoni te na pyesni ne lidhje me udhetimet ose pushimet tuaja ose na telefononi ne numrin e telefonit.

04.452.7394

info@eurotur.al

Postimet e fundit

WhatsApp chat