+355 4 45 27 394 info@eurotur.al

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Login
+355 4 45 27 394 info@eurotur.al

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Login

Maldive

Cmimi per Person / 7 Nete / 8 Dite / Mengjes

Resort Bandos 5* (Maldives)

Bandos Resort ndodhet ne mes të Oqeanit Indian ne ishulli i Bandos. Një parajsë perfekte, si nje foto e fshehur, larg nga streset e përditshme të jetës
Çmimi1,660€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per Person / 7 Nete / 8 Dite / Mengjes

Resort Kurumba 5* (Maldives)

Miresevini në Kurumba Maldive. Ky ishull ne Maldive ofron më shumë se dielli, rëra dhe deti, ofron pushime te paharruara.
Çmimi2,150€
0
Shikoni Detajet

Turet e Fundit

Eksploro Ishujt Indonezian (8 Dite)

Udhetim Skandinav (6 Dite)

Zbulo Jordanine (8 Dite)

Vizitoni Jordanine (8 Dite)

Udhetim ne Marok (8 Dite)

Ekploro Marokun (9 Dite)

Eksploroni Singaporin (4 Dite)

Keni pyetje?

Ju lutem mos hezitoni te na pyesni ne lidhje me udhetimet ose pushimet tuaja ose na telefononi ne numrin e telefonit.

04.452.7394

info@eurotur.al

Postimet e fundit

WhatsApp chat