+355 4 45 27 394 info@eurotur.al

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Login
+355 4 45 27 394 info@eurotur.al

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Login

Kroaci

Cmimi per Person / 2 Net / 3 Dite / Mengjes

Tirane – Budva – Dubrovnik – Tirane (3 Dite) Nisje e garantuar, date 5 te cdo muaj

Shkrimtari i famshëm irlandez, George Bernard Shaw, pas vizitës që i kishte bërë Dubrovnikut, do të shkruante: “Ata që kërkojnë parajsën në tokë, patjetër duhet të shkojnë të vizitojnë Dubrovnikun”.Vija bregdetare me peizazhe idilike, plazhe e gadishuj të pyllëzuar, si dhe qindra ishuj të shtrirë përgjatë bregut, lënë përshtypje te vecante.
Çmimi119€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 4 Nete / 5 Dite

Tirane – Rijeka – Venecia – Verona – Spilt – Tirane ( 5 Dite)

Nje udhetim i jashtezakonshem ne qytetin e dashurise dhe ne qytetin e gondolave.
Çmimi249€
0
Shikoni Detajet

Turet e Fundit

Eksploro Ishujt Indonezian (8 Dite)

Udhetim Skandinav (6 Dite)

Zbulo Jordanine (8 Dite)

Vizitoni Jordanine (8 Dite)

Udhetim ne Marok (8 Dite)

Ekploro Marokun (9 Dite)

Eksploroni Singaporin (4 Dite)

Keni pyetje?

Ju lutem mos hezitoni te na pyesni ne lidhje me udhetimet ose pushimet tuaja ose na telefononi ne numrin e telefonit.

04.452.7394

info@eurotur.al

Postimet e fundit

WhatsApp chat