+355 4 45 27 394 info@eurotur.al

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Login
+355 4 45 27 394 info@eurotur.al

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Login

Jordani

Cmimi per 1 Person / 7 Nete / 8 Dite

Zbulo Jordanine (8 Dite)

Shkretëtira mahnihtese, formacione e shkembinjeve ne Wadi Rum, fasadat e fshehura në Petra dhe rrënojat e lashta romake në Jerash, e bëjnë Jordanin një parajsë aventurash të vërtetë
Çmimi1,550€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 7 Nete / 8 Dite

Vizitoni Jordanine (8 Dite)

Jordania është një destinacion ideal për një aventurë njëjavore. Jordania edhe pse nje shtet i vogel, ajo ofron shume gjëra për të parë dhe ne këtë udhëtim përfshihen më e mira e ketij vendi te  mrekullueshëm. Do të kemi dy ditë të plota për të eksploruar të ashtuquajturin, qyteti i kuq i Petrës dhe gjithashtu, […]
Çmimi1,450€
0
Shikoni Detajet

Turet e Fundit

Eksploro Ishujt Indonezian (8 Dite)

Udhetim Skandinav (6 Dite)

Zbulo Jordanine (8 Dite)

Vizitoni Jordanine (8 Dite)

Udhetim ne Marok (8 Dite)

Ekploro Marokun (9 Dite)

Eksploroni Singaporin (4 Dite)

Keni pyetje?

Ju lutem mos hezitoni te na pyesni ne lidhje me udhetimet ose pushimet tuaja ose na telefononi ne numrin e telefonit.

04.452.7394

info@eurotur.al

Postimet e fundit

WhatsApp chat