+355 4 45 27 394 info@eurotur.al

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Login
+355 4 45 27 394 info@eurotur.al

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Login

Itali

Cmimi per Person / 7 Nete / 8 Dite / Mengjes

Shijet e Italise (8 Dite)

Italia është shtëpia e numrit më të madh të vendeve të Trashëgimisë Botërore të UNESCO-s në botë. Arti dhe monumentet gjenden kudo në të gjithë vendin. Qytetet e mëdha të artit, si Roma, Venecias dhe Firence janë të famshëm në botë dhe kanë tërhequr vizitorë për shekuj me radhë.
Çmimi615€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 4 Nete / 5 dite

Tirane – Bari – Firence – Rome – Tirane (5 Dite)

Nje udhetim ne dy qytetet kryesore te Italise te cilat kane qene dhe jane frymezim per cdo arstist, historian dhe turist te cilet e vizitojne cdo vit dhe ne cdo periudhe te vitit.
Çmimi255€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 4 Nete / 5 Dite

Tirane – Bari – Napoli – Sorrento – Kapri – Positano – Amalfi – Tirane (5 Dite)

Nje udhetim fantastik neper rivieren Italiane ku do shihni, shijoni dhe mesoni mbi bukurite e natyres nderthurur me punen e popullit Italian nder shekuj.
Çmimi250€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 4 Nete / 5 Dite

Tirane – Bari – Rome – Tirane (5 Dite)

Nje udhetim neper kryeqendren Romake e cila gershetohet me krenarine Koloseut.
Çmimi270€
0
Shikoni Detajet

Turet e Fundit

Eksploro Ishujt Indonezian (8 Dite)

Udhetim Skandinav (6 Dite)

Zbulo Jordanine (8 Dite)

Vizitoni Jordanine (8 Dite)

Udhetim ne Marok (8 Dite)

Ekploro Marokun (9 Dite)

Eksploroni Singaporin (4 Dite)

Keni pyetje?

Ju lutem mos hezitoni te na pyesni ne lidhje me udhetimet ose pushimet tuaja ose na telefononi ne numrin e telefonit.

04.452.7394

info@eurotur.al

Postimet e fundit

WhatsApp chat