+355 4 45 27 394 info@eurotur.al

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Login
+355 4 45 27 394 info@eurotur.al

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Login

Greqi

Cmimi Cmimi per person / 7 Nete / 8 Dite / All Inclusive

Almyros Beach 4* (Korfuz – All Inclusive)

Cyprotel Almyros Natura është i vendosur në bregdetin verior të ishullit të Korfuzit me distancë prej 38,5 kilometrave nga qyteti i Korfuzit dhe aeroportit
Çmimi280€
0
Shikoni Detajet
Cmimi Cmimi per person / 7 Nete / 8 Dite / All Inclusive

Mayor Pelekas Monastery 5* (Korfuz – All Inclusive)

Hoteli Mayor (Aquis) Pelekas është me 5 Yje dhe ndodhet në gjirin e Kontogialos, në afërsi të fshatit Pelekas, rreth 1.5 km larg fshatit, 15 km larg qytetit të Korfuzit
Çmimi823€
0
Shikoni Detajet
Cmimi Cmimi per person / 7 Nete / 8 Dite / All Inclusive

Louis Corcyra Beach 4* (Korfuz – All Inclusive)

Hoteli Louis Corcyra Beach është me 4 yje dhe ndodhet në Guvia, një qytezë në veri të qytetit të Korfuzit. Hoteli gjenden në anë të detit, në një zonë të veçuar dhe shume te bukur.
Çmimi473€
0
Shikoni Detajet
Cmimi Cmimi per person / 7 Nete / 8 Dite / All Inclusive

Primasol Louis Ionian Sun 4* (Korfuz – All Inclusive)

Hoteli Primasol Louis Ionian Sun është me 4 yje dhe ndodhet në fshatin Agios Ioannis Peristeron, i cili gjendet rreth 15 km në jug të qytetit të Korfuzit. Zona ku gjendet hoteli konsiderohet nga zonat që frekuentohet më së shumti nga turistët, duke qënë së në këtë zonë gjendet edhe një numër shumë i madh […]
Çmimi385€
0
Shikoni Detajet
Cmimi Cmimi per person / 7 Nete / 8 Dite / All Inclusive

Telemachos Village 2* (Korfuz – All Inclusive)

Telemachos Village është një hotel që manaxhohet nga një familje dhe ofron mikpritjen tradicionale Greke në hotelin me 2 yje që ndodhet 450 m larg nga plazhi dhe pak qindra metra nga qëndra e Dassia-a.
Çmimi265€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per person / 7 Nete / 8 Dite / All Inclusive

Corfu Belvedere 3* (Korfuz – All Inclusive)

Hoteli Belvedere është një hotel me 3 yje, i cili gjendet në Benitses, një fshat bregdetar në jug të qytetit të Korfuzit.  Hoteli është ndërtuar në vitin 1986 dhe është rinovuar pjesërisht në vitin 2011. Hoteli operon vetëm gjatë sezonit veror dhe operon vetëm në bazën All Inclusive.
Çmimi315€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per person / 7 Nete / 8 Dite / All Inclusive

Messonghi Beach 3* (Korfuz – All Inclusive)

Hoteli është i vendosur në një zonë fushore në Messonghi dhe ky resort ofron një gamë të madhe shërbimesh dhe aktivitetesh për të gjithë anëtarët e familjes. Hoteli disponon 4 pishina të jashtme ku mund të beni edhe kanoe, të gjitha këto me ujë të freskët, të rrethuara nga pemë dhe çadra me shezllone.
Çmimi311€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 person / 7 Nete / Mengjes / Darke

Porto Carras, Meliton Beach 5* (Kalkidhiki – Mengjes dhe Darke)

Ky hotel ndhohet i rrethuar ne nje peisazh te mrekullueshem dhe te gjelber ne Sithonia, ”Mes Tre Gishtave“ qe formojne gadishullin Halkidiki.
Çmimi950€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 7 Nete / Mengjes / Darke

Hotel Atrium 4* (Kalkidhiki – Mengjes dhe Darke)

I vendosur mes gjelberimit te pemeve te ullinjve dhe pishave te ishullit te Skiathos, ne ujrat esmerald te gjirit te Kassandres ndodhet Atrium Hotel.
Çmimi800€
0
Shikoni Detajet
1 2

Turet e Fundit

Eksploro Ishujt Indonezian (8 Dite)

Udhetim Skandinav (6 Dite)

Zbulo Jordanine (8 Dite)

Vizitoni Jordanine (8 Dite)

Udhetim ne Marok (8 Dite)

Ekploro Marokun (9 Dite)

Eksploroni Singaporin (4 Dite)

Keni pyetje?

Ju lutem mos hezitoni te na pyesni ne lidhje me udhetimet ose pushimet tuaja ose na telefononi ne numrin e telefonit.

04.452.7394

info@eurotur.al

Postimet e fundit

WhatsApp chat