+355 4 45 27 394 info@eurotur.al

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Login
+355 4 45 27 394 info@eurotur.al

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Login

Emiratet e Bashkuara Arabe

Cmimi per 1 Person / 7 Nete / All Inclusive

Rixos The Palm Dubai 5* (Dubai – All Inclusive)

Rixos Palm Dubai është hoteli i parë luksoz, multi-koncept në EAE, i vendosur në pallatin portual Palm Jumeirah Dubai. Plazhi turistik ofron pamje panoramike të ujrave blu të Gjirit Arabik dhe kullave te larta të Dubait. 
Çmimi800€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 7 Nete / All Inclusive

Habtoor Grand Resort, Autograph Collection 5* (Dubai – All Inclusive)

Krijo kujtime te paharrueshme në Dubai në Habtoor Grand Resort, Autograph Collection. Ju do të ngeleni te kënaqur me vendndodhjen, sherbimin dhe gjithcka tjeter ofron ku Resort.
Çmimi1,550€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 4 Nete / 5 Dite

Tirane – Dubai – Tirane (5 Dite)

Dubai është qyteti më i madh dhe më i populluar në Emiratet e Bashkuara Arabe. Burj Al Arab është një hotel luksoz që lokalizohet në Dubai. Në këtë qytet, ndodh diçka e magjishme sa herë që bie nata.
Çmimi599€
0
Shikoni Detajet

Turet e Fundit

Eksploro Ishujt Indonezian (8 Dite)

Udhetim Skandinav (6 Dite)

Zbulo Jordanine (8 Dite)

Vizitoni Jordanine (8 Dite)

Udhetim ne Marok (8 Dite)

Ekploro Marokun (9 Dite)

Eksploroni Singaporin (4 Dite)

Keni pyetje?

Ju lutem mos hezitoni te na pyesni ne lidhje me udhetimet ose pushimet tuaja ose na telefononi ne numrin e telefonit.

04.452.7394

info@eurotur.al

Postimet e fundit

WhatsApp chat