+355 4 45 27 394 info@eurotur.al

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Login
+355 4 45 27 394 info@eurotur.al

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Login

Egjypt

Cmimi per 1 Person / 7 Nete / All Inclusive

Tropitel Naama Bay Hotel 5* (Sharm El Sheikh – All Inclusive)

Me 4 pishina, një aqua park dhe një plazh privat, Tropitel Naama Bay ndodhet në zemër të Gjirit Naama. Ky Resort përmban një spa, palestër dhe dhoma moderne me hapesira të bollshme.
Çmimi850€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 7 Nete / Mengjes / Darke

Hilton Waterfalls 5* (Sharm El Sheikh – Mengjes , Darke)

Me një plazh privat ky Hotel turistik me 5 yje në Sharm El Sheik ka 7 pishina dhe një qendër zhytjeje. Dhomat kanë ballkone private me pamje nga Deti i Kuq ose kopshte
Çmimi900€
0
Shikoni Detajet

Turet e Fundit

Eksploro Ishujt Indonezian (8 Dite)

Udhetim Skandinav (6 Dite)

Zbulo Jordanine (8 Dite)

Vizitoni Jordanine (8 Dite)

Udhetim ne Marok (8 Dite)

Ekploro Marokun (9 Dite)

Eksploroni Singaporin (4 Dite)

Keni pyetje?

Ju lutem mos hezitoni te na pyesni ne lidhje me udhetimet ose pushimet tuaja ose na telefononi ne numrin e telefonit.

04.452.7394

info@eurotur.al

Postimet e fundit

WhatsApp chat