+355 4 45 27 394 info@eurotur.al

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Login
+355 4 45 27 394 info@eurotur.al

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Login

Bullgari

Cmimi per 1 Person / 7 Nete / 8 Dite / All Inclusive

(Burgas) Iberostar Sunny Beach Resort 4* (Bullgari – All Inclusive)

Iberostar Sunny Beach Resort ,ofron shërbime me 4 yje, një vend i mrekullueshëm dhe hoteel modern, duke synuar për të ofruar përvojën e përsosur. Hoteli u rinovua plotësisht në vitin 2013.
Çmimi420€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 7 Nete / 8 Dite / All Inclusive

(Burgas) Resort Marvel 4* (Bullgari – All Inclusive)

Marvel Hotel ndodhet në pjesën veriore të zonës së njohur të plazhit e quajtur, Dielli i Bullgarisë. Marvel hotel ka nje plazhi me rërë, buze Detit të Zi dhe shume prane hotelit mund te gjeni një shumëllojshmëri të dyqaneve, restoranteve dhe kafeneve.
Çmimi438€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 7 Nete / 8 Dite / All Inclusive

(Burgas) Chaika Resort 4* (Bullgari – All Inclusive)

Kompleksi Chaika është i përbërë nga 3 zona, Chaika Beach, Arcadia dhe Metropol. Kompleksi është i vendosur në rreshtin e parë, vetëm 50 m larg plazhit, shume afer shëtitores kryesore të këmbësorëve.
Çmimi298€
0
Shikoni Detajet
Cmimi per 1 Person / 7 Nete / 8 Dite / Ultra All Inclusive

(Burgas) Royal Palace Helena Park 5* ( Bullgari – Ultra All Inclusive)

Royal Palace Helena Park, ky kompleks i mrekullueshëm, ndodhet një pozicion ideal në Sunny Beach i cili ndodhet vetëm disa hapa larg nga plazhi dhe afër qendrës ku jeta e natës eshte nje atraksion ne vete.
Çmimi455€
0
Shikoni Detajet

Turet e Fundit

Eksploro Ishujt Indonezian (8 Dite)

Udhetim Skandinav (6 Dite)

Zbulo Jordanine (8 Dite)

Vizitoni Jordanine (8 Dite)

Udhetim ne Marok (8 Dite)

Ekploro Marokun (9 Dite)

Eksploroni Singaporin (4 Dite)

Keni pyetje?

Ju lutem mos hezitoni te na pyesni ne lidhje me udhetimet ose pushimet tuaja ose na telefononi ne numrin e telefonit.

04.452.7394

info@eurotur.al

Postimet e fundit

WhatsApp chat