+355 4 45 27 394 info@eurotur.al

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Login
+355 4 45 27 394 info@eurotur.al

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Login

Bileta Trageti

Neper Bote

Bileta Trageti

Bileta Trageti

Agjenisa Eurotur eshte e specializuar ne sherbime biletarie dhe me nje staf te trajnuar ne biletari te linjave te trageteve dhe ne ju ofron te gjithe klienteve tane, sherbim, cilesi dhe ajo qe eshte me e rendesishme, cmime me te lira ne treg. Sherbimi dhe cilesia jane misioni yn dhe kete e tregon dhe bashkepunimi yne me Kompanite me te mira detare ne vend. Po ju tregojme disa nga keto Kompani:

Adria Ferries

Kompania e anijeve Adria Ferries lindi ne vitin 2004 duke marre persiper perfundimin e lidhjeve te kompanive te meparshmeve e duke plotesuar kete nevoje dhe kete sherbim historik dhe tradicional te lidhieve midis Italise (Ankona) dhe Shqiperise (Durres).
Lindur me qellim per t’u bere nje lider ne sektorin e mallrave dhe te pasagjereve lidhjet me Shqiperine, ne saje te inteligjences se sipermarresit te pronarit te anijeve dhe nje grupi te ri, te pregatitur dhe ekspert, ne pak vite Adria Ferries behet Kompania e referimit ne lidhjet detare midis Italise dhe Vendit te Shqiponjave duke u lavderuar sot per me shume se 2,5 milion pasagjere te trasportuar me 700.000 mjete, 200.000 kamiona dhe 10.000 njsje te kryera nga te gjitha portet.

Fenikas Lines

Finikas Lines & Travel e ka filluar aktivitetin e saj ne 1994 me zyrat qendrore ne Sarande (Shqiperi).
Objektivi yne kryesor eshte te rrisim cilesine e sherbimit te transportit te pasagjereve dhe automjeteve per kenaqesin e plote te klieneteve tane.
Finikas Lines & Travel ka aritur te konsiderohet si nje prej operatoreve kryesore ne linjat e transportit nderkombetar detar, tokesor, po ashtu edhe ne fushen e turizmit, me udhetime turistike.
Me njohurit tona dhe kerkesat e klienteve, kemi aritur te bejme maksimumin ne linjat detare dhe tokesore duke ju ofruar klieneteve shpejtesi dhe komoditet, per nje udhetim sa me te shpejt dhe te kendeshem.

Anek Lines

Flota e Anek 11 anije ajrore e kondicionuar e mrekullueshme moderne ofrojnë një gamë të plotë të objekteve në bord. Ju mund të zgjidhni nga një sërë kabina anijesh të brendshme ose të jashtme me dy, tre ose katër shtretër dhe në itineraret Anek Lines Itali-Greqi ju mund të zgjidhni edhe një kabina luksoze që paraqet një dhomë ulëse dhe qasje në TV dhe internet. Tragetet e tyre gjithashtu shfaqin restorantet a la carte dhe vetë-shërbime, kafene, dyqane dhe në muajt e verës mund të zhytësh edhe në pishinën e trageteve në kuvertë ose thjesht të fillosh në mëngjesin e diellit në një nga sunning kuvertën.

Trageti Alpin

Trageti Alpin ofron udhetime te njerezve dhe te Automjeteve ne Liqenin e Fierzes vetem ne periudhen e veres. Në çdo udhëtim mund të akomodohen me komoditet 250 persona, 170 prej të cilëve me ulëse. Gjithashtu mund të transportohen 21 kamionë dhe 20 autovetura ose 60 autovetura.

European Ferries

Informacione te tjera

Linjat e Trageteve

Ne Shqiperi mbas periudhes se komunizmit si ne te gjitha fushat edhe linjat detare u aktivizuan dhe sot kemi rreth 5-6 udhetime ne nate ne linja: Durres – Bari, Durres – Ancona, Durres – Brindisi, Durres – Pire, Sarande – Korfuz

Red Star Ferries

AGOUDIMOS LINES

EUROPEAN FERRIES

Net Ferry

Ventouris Ferries

Agoudimos Lines

WhatsApp chat